Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okoztak felnőttként már neked...

Okoztak felnőttként már neked büntetésből fizikai fájdalmat, vagy kellett valami nagyon kellemetlen dolgot csinálnod ?

Figyelt kérdés
Ma már a legtöbb büntetés a lelki fájdalmakra hat, de itt most a fizikai fájdalom érdekel. Csak az az eset, amit már felnőttként (18+) éltetek át, és a saját belegyezésetekkel történt, de nem valami egyéb céllal hanem valós tett valós büntetése. Mit gondoltok, megérte? Könnyebb lett a lelkiismereteteknek? Esetleg könnyebben megbocsátottak? Enyhültek/elmaradtak egyéb következmények?

nov. 15. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem volt ilyen (férfi vagyok)
Nem, nem volt ilyen (nő vagyok)
Egyszer volt ilyen (férfi vagyok), de nem érdemeltem meg
Egyszer volt ilyen (nő vagyok), de nem érdemeltem meg
Egyszer volt ilyen (férfi vagyok), és megérdemeltem
Egyszer volt ilyen (nő vagyok), és megérdemeltem
Többször is volt ilyen (férfi vagyok), de nem érdemeltem meg
Többször is volt ilyen (nő vagyok), de nem érdemeltem meg
Többször is volt ilyen (férfi vagyok), és megérdemeltem
Többször is volt ilyen (nő vagyok), és megérdemeltem
5 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Váltott műszakban dolgoztam, napi tizenkét órában.
nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy ezt hogy kellene elképzelni?

Felajánlod a főnöködnek, hogy pofozzon meg?

nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Beleegyezéssel??

Nem vagyok mazochista. Le is törném a kezét!

nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lefagyasztottak vagy megsülettek vagy túlhajtottak. Pl mínusz 10 kocsiban várjak 2 órát, 40 fokban utazzak légkondi nuku, stb. Ezzel jól lehet kicseszni emberekkel. Ja meg a felébresztések. Vagy nem nyithatom ki az ablakot mikor odaégetett valamit. Munkahely, párkapcsolat lakóhely sok hasonló eset.
nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja beleegyezéssel? Az milyen már. Ilyenbe biztos nem egyezem bele. Max megtehetsz neki valamit ami neked kellemetlen, hogy helyrehozd a hibád.
nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni. (alapszabály)
nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Heti rendszerességgel fizetek érte, nem is keveset...
nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kihajított a főnököm tél közepén a -10 fokban folyamatos készenlétre a puszta közepére. Sem áram, sem gáz, semmilyen fűtési lehetőség nem volt. A hely is szűkös volt, a lábamat sem tudtam kinyùjtani. 1 hetet voltam ott, kegyetlen volt. Muszáj voltam csinálni, mert nem fizetett volna ki, ha nemet mondok. A hétnek a végére már annyira fázott mindkét lábam, hogy már fájt.

Ja, és fürdeni se tudtam. Ott dolgozó munkások hoztak nekem ételt is, meg innivalòt.

nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Hu ez már a bűncselekmény kategória. Minimum egy fűthető kocsi kellett volna.
nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9, még fűthető autóval is illegális az egész. Azóta a cég 2-3 főnökèt elvileg lesittelték adòcsalás miatt, de pont ezt, amelyik ezt művelte velem ezt nem.

Az eset után, miután megkaptam a fizetésem nyilván egyből tovább is álltam. Szerencsére rá 2 napra másik cégnél már tudtam kezdeni.

Egyébként az oka az volt az egésznek, hogy a váltòm egyik napról a másikra összepakolt, és hazament, nekem meg nem volt így váltásom, így nekem kellett ott lennem mindennap egy hétig, míg valahonnan nem szedett elő valakit a ,,főnök".

nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!