Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket elkap néha felnőttként...

Titeket elkap néha felnőttként az inger hogy gyerekesen viselkedjetek?

Figyelt kérdés
Pl munkából hazamenet az utolsó pár métert futva tegyétek meg, vagy ha az utcán láttok egy cicát, akkor legugoljatok és megsimogassátok, ilyenek....
2023. aug. 13. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cicát szoktam simizni ha barátkozós. Ezeket a dolgokat nem gondolom gyerekesnek.
2023. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok és igen. Ezt a hülye szaladgálást is csinálom aztán elszégyelem magam.
2023. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ennyire be vanak szabályozva az emberek. Mintha csak orrunk elé nézve nézve, egyenletes tepóban lenne "illendő" haladni az utunkon.
2023. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cicasimogatásban mi gyerekes van?😀Én szoktam, ha hagyják magukat. A kutyáimmal meg egérhangon beszélek mindenféle random dolgot, amit a cukiság előhoz belőlem. Ezt így 27 éves koromra se nőttem ki :) Más ilyen ingerem nem szokott lenni gyerekes dolgok iránt, de mindenkiben van egy örök gyerek.
2023. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
67%
Ezekben semmi gyerekes nincs. Nekem az jutott szembe, hogy néha amikor hisztiző gyereket látok, amellett, hogy rendkívül irritál, titokban egy kicsit irigylem, hogy ő még kimutathatja, hogy mennyire elege van. Olykor milyen jó lenne elrohanni és üvölteni amíg ki nem megy a feszkó az emberből. Pedig én gyerekkoromban sem hisztiztem soha, azt se tudtam, mi az.
2023. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyerekem nem hisztizett soha boltban, de látott ilyet. Elmúlt 10 éves, én elmúltam 40 és néha csinálok olyat, ha vele vagyok a boltban, hogy leülök a földre és "hisztizek" hogy kekszet akarok.
2023. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hisztizés néha nekem sem esne rosszul, pedig sosem volt rám jellemző, most sem az. Pontosabban volt egy kivétel, még pici koromból, de azt is a mai napig hallgatom..

Szóval, amikor túlterheltnek, leterheltnek érzem magam, és összecsapnak a fejem felett a hullámok, nem lenne rossz így kiadni a fáradt gőzt, de mégsem teszem. Pedig biztos lenne jótékony hatása pár pillanatig :D

2023. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!