Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bevásárlás közben nekem...

Bevásárlás közben nekem jöttek. Kinek van igaza ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltunk egy "normál" bevásárlás volt 21 000-ért.

Km-es sorok álltak mind a sima kasszáknál és az önkiszolgálóknál is.

Az önkiszolgálóhoz álltunk mert ott valamennyivel kevesebben voltak, kb 5 perc alatt végeztünk teljesen normális tempóban, az emberek meg beszóltak mögöttünk, hogy "minek vásárolunk ennyit?", miközben én is kivártam a sorom és ugyanannyit vártam az előttem lévőre. Miután fizettünk odajött az illető aki mögöttünk állt és bosszúból szándékosan meglökte a bevásárlókocsit aztán gyorsan elsétált. Normális, hogy ilyen szinten erőszakosak, türelmetlenek az emberek a boltokban?


nov. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Ezt teszi a frusztráció. Nem annak mennek neki, akire valójában haragszanak.
nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy normális, kb. a gyerekes majomhiszti szintje, ha ezen valaki kiakad és elkezd csapkodni, lökdösődni. Persze a "pofont" neked szánta, csak az agresszióját egy tárgyra irányította.


De tény, hogy egyre jobban be vannak feszülve az emberek. Nem is csoda.

nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Az illető nem volt normális, ne vedd magadra.
nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem meg amikor miniboltban kasszánál elkezdi a gyerekem hogy mégsem a kék üveges tutti juice kell neki hanem a zöld..hát még én érzem magam kellemetlenul a mögöttem állók miatt, holott jogom van cserélni es másikat kérni fizetés alatt is.
nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Katona Dius ***** válasza:
100%
Őszintén megmondva én is szoktam a morgolodo fél lenni. Mikor sietek vagy csak egyetlen cuccert szaladtam be és annyian vannak, hogy a bolt feléig áll a sor, akkor én is hajlamos vagyok nyűglődni. Hogy ezeknek is most kellett jönni, meg de jó hogy már megint csak egy kassza megy a 4ből. Persze ezt csak magamban, mert azért tudom, hogy kevés az eladó és más dolguk is van, illetve hát masok is akkor jönnek vasarolni, ha idejük engedi. Én csak magamban szoktam morogni, plusz eszembe se jut masik vevővel bunkózni.
nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Alapból sok a frusztrált, idegbeteg ember, de most hogy közeleg a karácsony, még többen fognak egyre jobban, egyre erősebben befeszülni, stresszelni. Próbáld higgadtan kezelni, kívülállóként, különben "rád ragasztják" a stressz szintjüket, átveszed tőlük és te is idegbeteg leszel egy idő után.
nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Rejtett erőforrás volt netán, aki neked ment?
nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az sokkal rosszabb ha neked megy és agresszívan megkérdezi hogy miért mentél neki! Bokszosokra jellemző tulajdonság ez.
nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ez nem normális. Amit az 5-ös ír, hogy idegesíti, és magában dohog, azzal semmi gond, azt mindenki szokta, beszólni, lökdösődni viszont gáz. Annyit vásárolsz, amennyit akarsz, és nem te tehetsz róla, ha kevés kassza van nyitva, sokan abba az idősávba mennek vásárolni stb.

5-ös: Én ált. nagybevásárolni megyek, ha vki 1-2 termékkel van mögöttem, akkor magam elé engedem, függetlenül kortól, vagy attól, hogy mennyire látszik, hogy sietne. Ez nem kötelező, de tök jó érzés, hogy nagyon hálásak tudnak lenni, és sokszor amúgy tökre meg is lepődnek, hogy létezik még vadidegentől előzékeny gesztus.

nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Amikor kezdődött a COVID, és az időseknek mondták, hogy inkább akkor vásároljanak, amikor nincs csúcsidő (de még nem volt kötelező idősáv), a boltban én is magam elé engedtem egy öreget, főleg, hogy nekem meg tele volt a kocsi tésztával, konzervvel, meg még WC-papír is volt benne.


Megköszönte, mondta, hogy nem siet..


PEDIG KÉNE!!! :)


Röhögött ő is, én is, a körülöttünk állók is. Hú, de más világ volt!

nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!