Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen/olyan helyzet,vagy...

Van ilyen/olyan helyzet,vagy szituáció, hogy egy ember nem alkalmas semmire sem egy valamire sem?

Figyelt kérdés

Én velem ez volt világ életemben,hogy egy nagy nulla peches senki szánalmas és szerencsétlen vagyok/voltam mindig is!!!

Teheti ezt én velem, hogy nem vagyok egészséges és ép elméjű!?



2023. aug. 8. 20:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

mindenki jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának.


"gy nagy nulla peches senki szánalmas és szerencsétlen vagyok/voltam mindig is"


Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz.

2023. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, nem vagy egyedül...
2023. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Áh komolyan tényleg mondom nem nem is tudom minek éltem ennyit rengeteget sokat

Annyira nagyon bánom tisztelt felhasználó, hogy megszülettem

Erőltetetem ezt a semmit nem érő emberi életet még magamnak közben meg már réges régen régóta meg kellett volna halnom mintha az isten a sors ezt élvezné élvezi, hogy szivathatnak engemet engem!!!

2023. aug. 8. 20:54
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem vigasztal mások nyomora és rossz helyzete, szituációja!!!
2023. aug. 8. 20:56
 5/30 A kérdező kommentje:
Az öngyilkosságra nem voltam eddigse és ezután sem képes így hát úgyhogy marad továbbra is a kínlódás a szenvedés a vegetáció a vergődés!!!
2023. aug. 8. 20:57
 6/30 A kérdező kommentje:
Más aki képes rá ön szántából ön akaratából az amúgy is megteszi fel akassza magát vagy leugrik valahonnan vonat elé veti magát és stbk.
2023. aug. 8. 20:59
 7/30 A kérdező kommentje:

:-(:-s

rossz, hogy ez is lehet az emberek végzete de ha a betegségek nyavaják sérülések nem visznek el most várjam meg amíg mások megölnek vagy mások!?

hajléktalan életet nem sokáig bírnám ki

nem tudom hogy mit csináljak magammal tisztelt felhasználók!!!

2023. aug. 8. 21:00
 8/30 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az ami most nem sikerült?
2023. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem hát az egész életem magammal együtt egy szemét hulladék kukába való volt de most!!!

Én nem is értem azt, hogy minek élek még mindig hát a szüleim tartsanak el életük végéig utána meg csöves legyek az utcán és kukába guberáljak én!?

Kapok az egészség károsodásomra egy kevés pár tíz ezer forintos családi pótlékot de azt egy,vagy két vásárlás alatt elköltöm maradt most is néhány pár száz forint!!!

2023. aug. 8. 21:47
 10/30 A kérdező kommentje:
:-(:-s amíg élek ez lesz de ebből tovább én nem kérek ha bemondásra,vezényszóra történne a halál azzal jobban járnék én is az embertársaimmal együtt vagy létezne eutanázia:'-(
2023. aug. 8. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!