Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy jó alvó?

Mennyire vagy jó alvó?

Figyelt kérdés
Végig szoktad aludni az éjjelt?
nov. 16. 21:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan rossz alvó vagyok.
nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Későn fekszek, korán kelek, tehát rossz alvó vagyok
nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, amikor végig tudom aludni az éjszakát.
nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagyon jó alvó vagyok. Egyszer sem kelek fel az éjszaka folyamán, és viszonylag kevés alvással beérem.
nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Este nyolckor általában alszom és hajnali négy körül ébredek. Nekem ez normális.

Ma nyugtalan vagyok, de ez nagyon ritka.

nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Kitana. ***** válasza:
100%
Többnyire igen, ha nem, akkor általában a macska kelt fel azzal, hogy teljes erőből ugródeszkának használja a gyomrom, vagy ilyesmi. Esetleg valami felkavarót álmodok, amiből felébredek, ez ritkább.
nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6. Van cicád?

Egyébként nem tartom magam jó alvónak, de mostanában esténként mint akit fejbe vertek.

nov. 16. 22:03
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokáig brutál jó alvó voltam, sokat bírtam aludni és semmi zaj nem keltett fel, pl flexelő szomszéd, mennydörgés, tesóm horkolása, semmi.


Pár éve viszont nem bírok sokat aludni, csillapíthatatlanul fáj a fejem, ha "túlalszom" magam. Plusz minden kis szarra felkelek, valamelyik nap arra, hogy egy poloska kívülről nekiszállt az ablaknak. Az meg külön nagyszerű, hogy amíg a férjem nem ér haza egyszerűen nem tudok lefeküdni aludni.

nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mint a bunda.
nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Kitana. ***** válasza:
100%

Van, és egy új szokása, amit így 8 évesen felvett, hogy képtelen nyugodtan végigaludni az éjjelt, pedig évek óta úgy aludtunk, hogy akkor kelt, amikor én. Most meg már 1-2 órával azelőtt, hogy én kelnék, meg van kergülve.

Este nem alszom el hamar amúgy, kb mindegy milyen korán keltem meg napközben mennyire voltam fáradt, az ágyban még 1-3 órát simán olvasok vagy sorozatozok. De legalább reggelig nem ébredek fel, csak ha történik valami olyan.

nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!