Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudja vki hogy milyen játékot...

Tudja vki hogy milyen játékot adnak mostanában a McDonald's ben a happy meal menühöz? 25f

Figyelt kérdés
Holnap lehet azt tennék mert megyek McDonald's be, de nem tudom milyen játékot adnak ?
nov. 17. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ózdon pl rugós bicskát, többi McDonald's étteremben gondolom valami normális fiús, illetve lányos játékot.
nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
25 évesen ez kardinális probléma.
nov. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az első jól mondja Ózdon rugós bicskát, Miskolcon kis zsebkést, Bicskén konyhakést adnak. Érdemes gyűjteni őket.
nov. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én Budapesten lakom nem pedig a putriban !
nov. 18. 12:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Errefelé ajándék jár a kisebb és nagyobb gyerekeknek, nem pedig gyilkolászó eszköz!
nov. 18. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
belpesti mekikben análdugót adnak
nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mickey egér, Donald kacsa, ilyesmik vannak most. Még valami könyvet is lehet választani játék helyett.
nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és én is éltem a ,,putriban", ott nőttem fel, és sose kaptam ,,gyilkolászò eszközt". Nemrég sikerült a ,,putribòl" elköltöznöm, és Dunántúlon házat vásárolnom. Mellékesen Dunántúlon járok egyetemre is a ,,putribòl". Nem szép dolog más emberek élőhelyét, szülővárosát leputrizni!!!
nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Nem szép dolog más emberek élőhelyét, szülővárosát leputrizni!!!"


Sajnálom, az igazat írtam! Egyébként Pokemon os játék van!

nov. 19. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Adod itt, hogy putri így-úgy, közben életedben nem voltál Borsodban/Szabolcsban. Mondjuk az ilyeneket nem is tűrjük meg itt. 🤣🤣🤣

Amúgy Pesttől nagyobb putri nem kell, sok indiai, arab, roma, török, ukrán, drogos, hajléktalan, minden van ott. Tölts csak el egy napot a Hős utcában, vagy Zuglóban ahol a csövesek beköltöztek a roncs autókba. 🤣

nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!