Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem tesznek mostanában...

Miért nem tesznek mostanában jeget az üdítőbe sem a Mcdonaldsban, sem a Burger Kingben?

Figyelt kérdés
Megyfigyeltem, hogy idén már minden alkalommal csak külön kérésre tettek jeget az üdítőmbe, pedig régebben ez automatikusan megtörtént, még télen is. Van ennek valami konkrét oka?

2018. szept. 2. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert sokan picsogtak, hogy a jég miatt kispórolnak 1 korty üdítőt a poharukból, így gondolom felhagytak vele.
2018. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy is agyon vizezik, sose értettem hogy képesek ezért még fizetni emberek.
2018. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért, mert ez nálunk nem szokás, és sokan reklamáltak (Amerikában meg akkor reklamálnak, ha nincs benne jég, ott ez alap). Szerintem ez a jegezés csak divat/megszokás, mert semmi értelme nincs, jég nélkül is ugyanolyan jól le lehet hûteni az üdítőt, sőt, így sokkal egyszerûbb, mert nem kell külön jeget is készíteni(mondjuk télen alapból se kéne nagyon hûteni). De a fő ok szerintem az, hogy az emberek nem örülnek neki, hogy megveszik az üdítőt, majd csapvízzel hígítják föl nekik, és ezzel én is így vagyok.
2018. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem vettem észre. De jó lenne, mert így is tök hideg. És nem az egy korty plusz miatt reklamáltak az emberek, hanem mert nem akarnak jéghideget inni. Tényleg nem szokás nálunk mindent jegezni. Egyszer jártam USA-ban, ott még az étteremben rendelt pohár vörösboromba is tettek jeget :DDD És persze mindenhol minden helyiség 16 fokra le van hűtve :D
2018. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az történt, hogy több reklamáció volt a jég miatt, ezért átálltak a "teszünk bele jeget, de kérésre nem" - ről, a "nem teszünk bele jeget, de kérésre igen"-re.

Amúgy nem vizezik, hanem szörpből csinálják, ezért nem olyan, mint a palackos.

2018. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ígyis bazi hideg. Kislányomnak a narancslevet két burger között hűtöttem le
2018. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mcdonald'sban dolgozom, rakunk jeget az üdítőkbe.
2018. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig kaptam bele jeget kérés nélkül is. Én ennek örülök, szeretem így :)
2018. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 Meki, 1 Burger King és 2 KFC gyorsétterem van.

Mind 3 Mekiben magunknak kell tölteni az italt és ha kell akkor jeget is.

Az 1 Burger Kingben a pénztáros/kasszás/eladó, aki kiszolgál az adja oda belülről az italt. Ott néha szoktak bele tenni jeget, néha meg nem. De ha szólsz, hogy jég nélkül vagy jéggel kéred akkor úgy adják. Ott nincs kint az ital automata. Nincs hely neki a pulton, nem fér el.

A 2 KFC-ben ugye ott újratölthetőek a poharak, így az ital automata is kint van és a jeget is magadnak teheted.

2018. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a szénsavas italokba jár jég.
2019. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!