Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorséttermeknél (meki,...

Gyorséttermeknél (meki, burger stb) mostanában elvárás, hogy az alkalmazott mutatós nő legyen?

Figyelt kérdés
Vagy mehet oda más is? Most a válságban eleve jobban tudnak válogatni a sok szerencsétlen közt...

2023. jan. 30. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, váltó műszakban vannak a mekinél és a playboynál.
2023. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Lassan mindenhol elvárás, sok férfi azért nem talál normális munkát, mert a jobb munkákra nőket vesznek fel.
2023. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
#2 Ezzel nyugtatod magad?
2023. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem vettem észre.
2023. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj ha buta, csak dekoratív legyen.
2023. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

"a jobb munkákra nőket vesznek fel."


Életemben először hallom, hogy a mekizés jobb munka. Én hamarabb lennék öngyilkos, mint hogy bevállaljam.


A kérdésre: gyere el hozzánk, és nézd meg milyen "mutatós" emberek dolgoznak a mekiben...

2023. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Itt Pecsen van a buza teri meki, multkor bementem, hat mintha szepsegverseny lett vola, dugtam volna az osszeset.
2023. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Biztos régen voltál már nővel.
2023. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag annyi az elvárás, hogy lehetőleg legyen meg mind a négy végtagod, és dobogjon a szíved, olyan munkaerőhuány van náluk.

Azért látsz ott sok dekoratív fiatal hölgyet, mert most van a második félév az egyetemen, egy csomóan akár szeptember-október környékén álltak be dolgozni, akár már a vizsgaidőszakot letudva most visszatértek, vagy most kezdtek. És a legtöbb embernek jól áll a fiatalság, a lányokat meg szeretik kirakni kasszára, mert a legtöbb ember valamiért szívesebben kommunikál ilyen hétköznapi helyzetekben női kiszolgálóval, mint férfival (egyszer olvastam erről egy tanulmányt, de nem mentettem el, szóval nincs forrás), másrészt ezek a helyek egy icipicit szexisták, meg vannak győződve arról, hogy neked nőként nincs erőd kemény 20 kg-ot megemelni, csak a képernyőt nyomkodni, meg hülyékkel vitatkozni, meg seggrészeg balhézó idiótákat kitenni van (szerintem utóbbi sokkal inkább "férfimunka", mégis az rám maradt, mert nehogy már én emelgessem benn az olajos hordót... több hónap könyörgés után se akartak berakni konyhára a fiúk közé, csak akkor, mikor megmondtam, hogy ha nem teszik, felmondok.)

2023. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem

Általában fiatalokat vesznek fel, főként lányokat 18-25 év közöttieket. Gondolom 25 körüli férfi vagy. Ezért látod őket szépnek. Én is megyek az utcán és szerintem 10ből 7 lány jól néz ki.

2023. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!