Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha zaklatnak gúnyolnak akkor...

Ha zaklatnak gúnyolnak akkor hogyan maradjak stresszmentes, hogyan peregjen le rólam?

Figyelt kérdés

nov. 21. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Találd ki miért zavar ez téged. Ha nincs oka akkor meg is van a válaszod: azért ne érdekeljen mert nincs semmi ok ami miatt érdekelnie kéne.

Ha meg tudod magyarázni milyen hátrány ér a gúnyolás miatt akkor meg tegyél érte hogy ne érhessen, és utana újból az első eset all fenn, tehát nincs ok ami miatt zavarnia kéne.

nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mások elhiszik. Így le vagyok járatva a munkahelyen, suliban. A köz van ellenem hangolva ezzel.


Pl az egyik kollega amiert látott telozni rámragasztja hogy nem dolgozom, aztán később azt hogy netfüggő vagyok, meg olyanokat momd örül h nem ő a fönököm, és a többi kollega elhiszi hogy en nem dolgozom netfüggő vagyok.

Aztán pl a csopvez elott adtam neki tollat aláírni erre nagy mozdulatokkal azt mondta van sajátja neki ez nem kell.

A csopvez tudja a konfliktust de a másiknak ad alapot.

Annyi munkát adnak munkakörömön kivul ez miatt hogy a saját munkámmal semmit nem haladok amikbol kesőbb bajok is lehetnek.

Aztán a suliban meg más más témában.

Lakóhelyen megint más van rámszállva az meg irígy mert én többet keresek mert nekem van kocsim es állandóan gúnyol, fenyeget, támad mindenért.


Nagyon sok olyan vesz körbe akik "bántanak".

nov. 21. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

A emberek véleménye nem igazán számít. Pl munkahelyen egy ember számít, az a főnököd. Ő látja a számokat, tudja hogy dolgozol. Ha aut látja hogy mem dolgozol rendesen akkor az tényleg úgy van.


Amúgy ha mindenki utál a környezetedben akklr ne leszarni próbáld meg hanem megkeresni magadban az okát, mert ilyen esetben szinte biztos hogy veled van a baj.

nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jók ezek a zen buddhista tanácsok, de sajnos a realitás nem így működik. Állj ki magadért vagy eltaposnak. Szólj vissza, esetleg emeld fel a hangod. Tudniuk kell, hogy hol a helyük.

Mert a leggyengébbet kezdik ki mindig, mint az állatok. Ne hagyd, hogy te tűnj annak.

nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A 3-as baromságot írt, mert nem mindig arra szállnak rá, aki rászolgált. A 4-essel egyetértek, ki kell nyitni a szánkat.
nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a videóban elég jól össze van foglalva:


[link]


Amúgy meg le kell szarni. Én úgy oldom meg az ilyet, de itt a gyk-n is, amikor valaki full ellenség és bántóan ír, hogy az aki magával rendben van, az nem bánt más embert. Az bánt csak, aki nincs rendben magával.

Én az ilyen szekálós, ellenséges, bántó, magyarfrusztrált példányokat mentális betegeknek tekintem. Egy betegre pedig nem haragszom, inkább szánom őket.

nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, úgy, ahogy mások is, amikor a szociális fóbiások belekötnek a másikba ok nélkül. Csak a fóbiájuk miatt. De nekik szabad, vagyis nem szabadna, de elmebetegek.
nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi számít bántásnak? Csak ha kigúnyolnak? Vagy az is, ha ok nélkül kirúgat egy oda nem illő, elmebeteg, paranoid személy, akinek nem is szabadna olyan munkahelyen dolgoznia, max. valamilyen nekik szánt helyen.
nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7

Ezt észrevettem én is, hogy nekik szabad, másoknak nem.

A szomszédnő pl nagypofával lek-z, meg akar verni, már minden kinja baja van velem, csak mert jobban állok szebb vagyok, csak mert élek, bezzeg ha én k-znám le őt, már nekem jött volna, én meg nyeljem le neki ezt is konfliktuskerülésböl.

nov. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!