Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertáltak mindig...

Az extrovertáltak mindig kinézik, lenézik az introvertáltakat?

Figyelt kérdés

nov. 23. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Több gond van az extrovertáltakkal, de a kérdésed alapjaiban hibás.

Egy extrovertált és egy introvertált is lehet gyökér.

nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Személyiség függő inkább.

Az extrovertált jól tudja használni az extrovertáltságát arra, hogy az introvertáltat feloldja csak ott basszák el, hogy el nyerik egy introvertált bizalmát, erre el fordulnak mások fele.

De van olyan extrovertált, aki úgy extrovertált, hogy szeret beszélgetni igen, de megtartja az introvertált bizalmát és barátságát.

Szóval ja, személyiség függő ki hogyan használja ezeket az adottságait.

nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden esetben: van, aki érdekesnek találja a másikat, van, aki csak a szórakozás szempontjából tartja érdekesnek a másikat (azaz mert szívathatja a gyengébbet). Van, aki tanul a másiktól.
nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Először is szerintem nem kell végletekben gondolkodni. Van aki jobban kedveli a társaságot, más kevésbé.

Sőt, ez életszakaszonként is változhat.

Én inkább extravertált vagyok, de nem zavar, ha valaki nem az.


De volt pl egy barátom, akivel ezért szúnt meg a kapcsolat, mert az introvertráltságára hivatkozva sose keresett. Ha én kerestem is sok hetek munkája volt kommunikációt kezdeményezni vele. Ezt többször szóvátettem, végül meguntam. Kíváncsiságból gondoltam nézzük meg mikor keres magától. Ennek 3 éve, azóta se keresett. Ez nálam nem fér bele a barátságba.

nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

#2

1-2 családtagot leszámítva extrovertált barátom nincs.

Valamiért idővel mindig kikopnak, átmegy érdekbe, biztosan bennem van a hiba. Amit a személyiségről írtál abban egyetértünk, nem csak annyiból áll egy ember viselkedése, jelleme, hogy extrovertált vagy introvertált.

nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

#5, nem hidd el sok rossz extrovertált van, akik pont arra mennek, hogy mindig újat, ha valahol már ki taposták az utat.

A normálisak meg becsülnek egy normális introvertált barátot és a barátságaikat.

Egy extrovertáltnak elég az is, ha simán emberekkel dumál mondjuk így GYIK-on, nem kell mindig új barátságokat kötni azt el dobni Őket.

Az ilyen személy csak nem értékeli az embereket simán.

nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, legalábbis én és a környezetemben lévők biztosan nem. Extrovertált vagyok és több introvertált barátom van, akiknek kicsit kevesebb igénye van a szociális helyzetekre, akik kicsit visszahúzódóbbak. Nincs ezzel baj, úgy alakítjuk a barátságunkat, hogy mindkettőnknek kényelmes legyen. Utóbbi egy kölcsönös dolog, mert amit például a #4-es írt, az valóban nem egy kölcsönös barátság volt.

Mindkét oldalon vannak ostoba és tiszteletlen emberek, nem érdemes általánosítani.

nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 ez valami fura, töltési ciklus lehet náluk amit én nem tudok megérteni, mint a méhecskék, "napraforgó". :-)

Valahogy mindig megjegyeztem, megmaradt szép emléknek, ha egy ilyen méhecske típusú extrovertált jó volt hozzám. Ami nekem hátrány, nyilván:


[link]

nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
*#6
nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Az is, ebben lelik az örömüket a rossz extravertáltak, hogy ha megunják eveznek új fele és afele, amin ugye lehet is csámcsogni.

Aki tényleg nem nyit és komolyan le koptatós, azt ott is hagyják.

Kicsit olyan mint a nő vadászat, mihelyt meg lett szerezve, jöhet az új kihívás.

dec. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!