Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bunkón, megalázóan...

Ha valaki bunkón, megalázóan viselkedik veled, hogyan viszonyulsz hozzá, ha nap mint nap találkoztok?

Figyelt kérdés

Úgy érzed, hogy nem szolgáltál rá a viselkedésére.

Pl. munkahely, és nincs lehetőséged minden hónapban munkahelyet váltani, tehát mindig összefuthatsz ilyenekkel.


nov. 29. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Köszönök neki, kedvesen beszélgetek vele, mintha mi sem történt volna.
Köszönök neki, de nem szólok hozzá, csak ha munka szempontjából fontos.
Nem köszönök neki, de beszélek vele, ha muszáj.
Nem köszönök neki, és nem is szólok hozzá, kerülöm a találkozást is vele, ha csak tehetem.
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Az hülye aki köszön? Vagy elment az esze? Egy ilyennek? Van aki senkinek sem köszön, és pont egy ilyennek koszonjon valaki.
nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, rendben, örülök, hogy ilyen meg olyan válasz is van, köszönöm!
nov. 29. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Levegőnek nézem.

Van egy köröm a munkahelyen, a többieknek még a nevét sem tudom, és nem is érdekelnek.

Lelkileg sose hozom haza a munkát, van magánéletem.

nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is volt ilyen kollégám, 3 hete ment el tőlünk, sokan örültek a távozásának. Köszönni köszöntem neki, de lenéző, bunkó stílusa volt, azt hitte ő találta fel a spanyolviaszt. Ha munka során nem úgy csináltál valamit, ahogyan ő csinálná, akkor egy inkompetens, hülye vagy. Ha megkérdezed, hogy ő hogyan csinálná, akkor szintén egy buta semmirekellő voltál, hogy még ezt sem tudod.

Akár kezdő emberrel volt, akár 30 éve ott dolgozóval, mindenkivel egy phasz volt.


Személyiségemből adódóan, és mivel nőből vagyok, nem küldtem el soha a p*csába, mert egyrészt nem akartam lealacsonyodni hozzá, másrészt az ilyen embereknek mindegy mit mondasz, úgysem ismeri fel a hibáját, még te leszel a bunkó, ha ugyabannan a stílusban kommunikálsz vele, ahogy ő vele. Szóval köszöntem neki, mert nálam az udvariasság alap dolog, de nem szóltam hozzá, hacsak nem volt vészhelyzet. Amiket meg mondott, azokra bólintottam egyet, egyik fülemen be, másikon ki. Levegőnek néztem, mikor rájött az ötperc.

nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mernenek mert szajbaverem egybol, (de am mindenkivel joba vagyok) ill meloba is pokolla tudom tenni az eletet 😀 Akit meg csak nem birok, de nem is baszakodik azt csak ignoralom
nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor te egy agresszív b*rom lehetsz utolsó.

Nehogy egyszer te húzd a rövidebbet.

nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenkit szájba verne, hamar leszokott volna róla :D
nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En sosem kotekszek, alapjaraton nyugis vagyok, mindenki bir, de ha baszogatnak nemhagyom magam. Ritkan volt ilyen mert tudjak h kuzdosportolok meg a tizenev kondi eleg feltuno
nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó-jó 🙄
nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!