Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zavar az, ha a párod a munkahe...

Zavar az, ha a párod a munkahelyén akár több ellenkező nemű kollégájával jár ebédelni vagy szervez egyéb közös programot?

Figyelt kérdés
Például elmennek akár moziba vagy csapatépítőre, stb.
2023. ápr. 5. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Mikor hogy
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Aki vadászó kalandor az megteszi önként , aki nyugisabb de pedig ráun a kapcsolatra valzozatosság kell neki ( zűrös az otthoni parkapcsolata ) az könnyebben lép . A férfiak mindig próbalkoznak a nők tesztelik őket kelletik magukat visszajelzésért előnyökért , akik nem azok kiforrottak érettek vagy málék nem tetszetősek. Versengésvzajlik vélt és valós eredmenyekért . Az online is kibővitette a világot de a személyes jelenlét ami meggyőző . Aki pedig csalódott párat vagy birtokmánias tuskó ( örök hűség holtig ) az retteg képzeleg ...
2023. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha egyébként látom rajta, hogy egészséges kapcsolata van a másik nemmel és köztünk is minden rendben.
2023. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Nana, ezek nem ugyanolyan súlyú dolgok!

Egy munkahelyi ebédből hülyeség bármi rosszat feltételezni.

A közös mozizás azért érdekesebb. Miért nem velem jönne el moziba? Vagy mi lenne, ha én IS (!) ott lennék azon a mozizáson?

A csapatépítőkön meg ott van az egész munkahely és félig vagy teljesen kötelezők is szoktak lenni, abból megint nem érdemes problémát csinálni.


Szóval nekem a rendszeres (!) közös mozizás lenne furcsa. Ha én nem mehetnék ilyenkor velük, akkor kifejezetten rossz néven venném a dolgot. Akkor is, ha velem jóval ritkábban megy moziba, mint velük.

Azt gondolom, normális embernek a munkatársaiból elég napi 8 óra. A párjával jóval kevesebbet van. Ezek után az volna a természetes, hogy szabad idejében a párjával és nem a munkatársaival akar lenni.

2023. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem, jobb helyeken vannak csapatépítők, ez természetes. Az, hogy ellenkező nemű kollégái vannak, nem ő válogatja meg, de ettől még nyugodtan lehet velük jóba. Persze biztos vannak olyan sztorik, hogy ilyen-olyan csapatépítőn csalta meg az egyik a másikat, de az így is úgy is megtette volna előbb utóbb, és ott a kapcsolattal sincs akkor minden rendben. Szóval egy egészséges kapcsolatban ennek nem kéne hogy probléma legyen.
2023. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, igen, direkt így tettem fel a kérdést, azért is van ott a harmadik szavazási lehetőség. Valóban ez van mögötte, hogy belefér-e, hogy a kollégáival van együtt inkább, mint a párjával, és hogy ez milyen gyakran. Lehet, hogy van, aki szerint ez egyszer sem férne bele a kapcsolatukba.


Off: Nem rólam van szó, nincs párkapcsolatom, nem is tudnék ilyen kötöttségek mellett élni, próbáltuk, hosszú távon nem működött.

2023. ápr. 5. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

A céges csapatépítő afféle "kötelező" esemény,amin mások is ott vannak, férfiak - nők vegyesen. Abszolút megszokott dolog. Az, hogy ha valaki a szűkebb csapatával szervez programokat,mert annyira jóban vannak, szerintem az is tök oké.

Nálam ott lenne a probléma,ha úgy érezném, hogy már nem én vagyok neki a fontosabb, és a kapcsolatunkat a munkahelyi dolgoknak rendelné alá. Vagy hogy velük milyen jó programokra mennek,velem meg sohase tervezne. Nagyon nem mindegy, hogy milyen rendszerességgel és milyen jellegű programokra mennek.

2023. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jókat írtok, köszi. Én elsőre azt gondoltam, meggyőző többségben lesznek a "nem" válaszok, de ahogy látom, ez nem annyira egyértelmű
2023. ápr. 5. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha megpróbálod feltörni az ajtóm,én bízok a zárban de nem hagyom.

De azért az ebéd csak ebéd.

2023. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Én 2 esetben munkahelyen kerültem kapcsolatba , első párkapcsolati volt a másik szexpartneri . Elsőnek azért lett vége mert a bnőm a sok munka mellett állandóan szórakozni akart , ezt az eltérő beosztás kiiktatta , eltávolodás oka viták féltekenykedés(részéről mert magából indult ki ..)kimaradás hazudozás lebukás . Egyik legnagyobb szajha volt akit ismertem . A szexpartneri nem annak indult , a legklasszabb manager csajt beosztották a csoportba . Több nő került a céghez kacerkodtak mindenkivel de nem érdekelt. Mert inkább karrier foglalkoztatott és mert volt fickójuk . Hetek alatt megcserélődtek az emberek mi fixen maradtunk .Bizalom alakult ki céges dolgok majd unalom és szórakozás miatt hivtuk egymást . Kapott egy autót megmutatta furikáztunk , aztán megkérdezte milyen èlményeim vannak a szexben mert neki lesújtó ... Sosem élvezte a palik bénák ötlettelenek stb . Mostani palijával szétmentek . Többször beszéltünk intim dolgokról az irodában , párszor megmasszíroztam mikor ült . Napokra rá elkezdtük a szenvedélyes viszonyt ott maradtunk *túlórázni* , rendszeres légyottokra mentünk. Túlment a képzeleten új helyzet volt mindkettőnknek ezért kellett . Kitudódott botrány lett engem kitettek a cégtől , aztán a csajhoz vissza rítta magát a csóka . Fain .
2023. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Férjem targoncás, egyszer a raktárban rajta kaptam, hogy épp szájjal kényeztette a kolléga nője. Először veszekedtem vele nagyon, de végül megbocsátottam, mert ott vannak a gyerekek és nem lenne hova mennem, ő keresi a pénzt.
2023. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!