Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érdekel semmi, de értek...

Nem érdekel semmi, de értek egy szakmához és elvégzek belőle egy tanfolyamot, hogy legyen valamiről papírom, jó ötlet?

Figyelt kérdés

csak érettségim van, nem érdekel semmi sajnos, csak hobbi szinten.


Értek egy szakmához(villanyszerelés), ami keresett szakma is, dolgoztam benne éveket, de nincs róla papírom, bár nem szerettem csinálni, de rájöttem, hogy jobb, mint a jelenlegi lehetőségek.


Legrosszabb esetben lesz egy papírom egy szakmáról, amit nem fogok soha csinálni, de B tervnek mindig jól jönne.


Tervezek külföldre költözni a közeljövőben, egy ilyen szakmával jóval több esélyem lenne kint érvényesülni, mint nélküle.


Annyira fiatal se vagyok már viszont, ezért jó lenne már egy szakma/hivatás/B terv amihez mindig nyúlhatok, ha nehézségek lennének álláskeresésnél.


Vagy engedjem inkább el, ha nem leltem benne örömömet sohasem?



dec. 3. 12:41
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
Bármilyen papír jobb, mint a semmi.
dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!