Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyszerre...

Miért van az hogy egyszerre kedvelem és utálom az LMBTQ embereket?

Figyelt kérdés

Van hogy kifigurázom vagy értetlenkedek rajtuk hogy mekkora mentális betegek már, de ugyanakkor meg több lmbtq és transz barátom is van akikkel viszont semmi bajom és szeretem őket.

Vallásos családban nőttem fel, de igazából maga a vallás sosem fogott meg különösebben.

És nem is valami boomer vagyok

(18F)


Akik hasonló helyzetben vannak/voltak tudnának tippeket adni hogy ne legyenek rossz gondolataim róluk? Picit bűntudatom van és félek hogy egyszer ha véletlenül meglátja ezt az oldalamat egy ilyen barátom akkor elveszítem.



dec. 3. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Mentális betegnek tartod a "barátaidat"??


Veled van óriási probléma, nem velük...

dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lmbtq és transz?
dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

En is ilyen vagyok, fura ez a kettos erzes.

A barataidat is csak azert fogadod el, mert kozel allnak hozzad a massaguk ellenere

dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1


Pont ez az. Őket nem tartom annak. Ezért vagyok összezavarodva

dec. 3. 19:47
 5/10 A kérdező kommentje:

#2


Jó így utólag belegondolva rosszul fogalmaztam, elvégre a transz is beletartozik

dec. 3. 19:48
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha ők nem azok, akkor mások sem azok csak azért mert nem ismered őket.
dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Az előítéletet mások véleménye alapján érzed; mások azt mondják hogy a bzik undorítóak, meg propagandát tolnak, meg perverzek, meg isten gyűlöli őket, stb - az agyad pedig képlékeny még, és elsajátítja az ilyen gondolkodást.


A szimpátiát pedig a saját, személyes tapasztalataid alapján érzed. Az, hogy barátként tekintesz bizonyos melegekre/transzokra a te önálló gondolatod.


Ellentétes az, amit mások szerint gondolod kéne, és amit ténylegesen megtapasztaltál.

dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
100%

6.: Felfogta, nem az volt a kérdése hogy a meleg barátain kívül miért aberrált minden meleg hanem, hogy miért ugrál 2 állapot között. :D


Kérdező: Egyszerűen ütközik a neveltetésed és a saját értékeid, aztán alkalom adtán regresszálsz arra amit otthonról hoztál.


Viccelni szerintem bármivel, lehet, szabad és kell is. Illetve a transzok esetén annyira nem lősz mellé mert az emlékei mszerint a mai napig személyiségzavarnak számít. Nyilván ettől még nem kell átmenni Mi Hazánk-ba és rákosokat sem dobálunk kővel, hogy mocskos rákosok miattatok nincs mit ennünk, csak gondoltam jelzem hogy annyira nem lőttél mellé.

dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Vagy tényleg visszataszítónak gondolod és az van amit 3-mas írt, hogy csak közel állnak hozzád. Nekem nincs meleg barátom csak ismerek melegeket és a világon soha semmi bajom nem volt velük. Nemnis érdekel hogy otthon ki kivel hova dugja. Nem tartozik rám. Ami visszataszító az az hogyha valaki erőlteti az elfogadást. Azt találom visszataszítónak, meg a nőiesen viselkedő férfiakat.


De szerintem különbséget kellene tenni a melegekn, transzok, és lmbtq között. Mert nem monden meleg tartja magát lmbtq tagnak. Transzok között se mindenki olyan hogy rá akarja mindenkire eroltetni az elfogadást. Sok meleg meg nem is szereti ezt az egész gender propagandát, csak simán élni akar feltűnés nélkül.


Azon gondolkozz el hogy te is így érzel-e. Ha nem zavar a felvonulás, a szivárványos zászló, és hogy be akarnak járni iskolákba gyerekeket erzekenyíteni a transzok (most direkt nem melegeket írtam), akkor tényleg csak a neveltetésed miatt érzel így, ami majd elmúlt suerintem mert még fiatal vagy.

dec. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mentálisan betegek,jó írtad.
febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!