Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy meleg haljéktalan ?

Lehet egy meleg haljéktalan ?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés xd

De én csak azt látom hogy a melegek milyen divatosak és gazdagok , a legdrágább ruhákban,sminkekben járnak. Én meg nem láttam szegény meleget , ez miért van ?????



2023. ápr. 9. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Keress rá Kaffka Merci (Tiborra)

Vagy Fannika csinibabára

2023. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván nem velük van tele a média…
2023. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert a hajléktalanok homlokára rá van írva a szexuális beállítottságuk? Ezt nem vettem észre eddig.
2023. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Akinek semmi problémája az életben, az keres magának. Pl kitalálja, hogy ő inkább a fiúkat kedveli vagy valami egyéb divatos wokeságot.

Aki épp elveszíti mindenét és a puszta megélhetéséért küzd az nem ér rá ilyen harmadrangú hülyeségekre. Ezért nincs a hajléktalanok között bzi.

2023. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sok gazdag heterót is láttál, divatos ruhákkal és sminkkel. Nem ezen múlik.
2023. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted aki melegnek vallja magát az csak azért csinálja mert unatkozik? Ezzel az elmélettel még nem találkoztam. :D
2023. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Akinek semmi problémája az életben, az keres magának. Például egész nap azon nyíg, hogy mások mit szeretnek, amit ő nem. Hiába semmi köze hozzá.
2023. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem attól gazdag vagy szegény valaki hogy kivel szeret dugni.
2023. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Te nagyon el vagy tévedve. Azok a díszpintyek, akikre gondolsz, persze, hogy sikeresek, mert jobb szocializációs képességekkel rendelkeznek, és kevésbé csúsznak ki a társadalomból. Azért mert pszichológiailag jobban fel vannak vértezve nőkre jellemző képességekkel is. Mellesleg nekik nem szexuális, hanem gender másságuk van.

A sima meleg férfi működésű férfiak közt kifejezetten sok a lecsúszott, lezüllött, társadalom margójára került ember. Higgyed el.

Az is köztudott, hogy felvállaltan melegnek lenni csakis felső, értelmiségi közegben, lehet, züllött alsó néprétegek körében ez egyszerűen kizárt. Nem tart ott a civilizációs fok. Ergo te nem fogsz látni egyszerű szegény melós emberek körében melegeket. Pedig pontosan ugyanolyan arányban vannak. Ha részese lennél annak a világnak, akkor tudnád, de nem tudod. És pont az efféle társadalmi környezetben kínlódó, szorongó melegek fognak leghamarabb tönkremenni emberileg, aztán kicsúszni a világból, és hajléktalanként elpusztulni valahol...

Bizony nagyon sok életből, társadalomból kicsúszott, korán haló, nyomorult embernek állt homoszexuális probléma a hátterében, persze mások erről mit se tudnak ugyebár.

Azt se feledjük, hogy nem először volt Magyarországnak olyan rendszere, ahol embereket vakulásig dolgoztattak, mindent levontak tőlük, és a gyerektelen az életben semmit nem kapott vissza a befizetettből, épp ha nem halt éhen valami víz nélküli kifűthetetlen sufniban, a feleséges-gyerekes emberhez meg ingyen vágták az összkomfortos lakásokat, széles mosoly kíséretében...

Ember, ne próbáld meg néhány celeb dísz6uziból következtetni a melegek életminőségét. Ők azok, akik egyáltalán megengedhetik maguknak, hogy felvállalják. Úgy bátrabb az ember, ha van még 50 millió a bankszámlán, és ha nem tetszik a munka vagy az ország, úgyis tovább áll.

2023. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg emberről nem mondanád meg első ránézésre, hogy meleg. Nyilván aki gazdag és márkás ruhákban meg sminkekben jár, arról feltűnik, de nem csak ilyen melegek léteznek
2023. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!