Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 60+ os férfiak zöme miért...

A 60+ os férfiak zöme miért hiszi azt, hogy mindenki az ő gyerekük, és nekik kell nevelni mindenkit?

Figyelt kérdés

Az összes embertípus, nem, korosztály szerint ővelük van a legtöbb problémám, ha már összefutok eggyel valahol, fix, hogy valami konfliktus lesz a vége.

Most is bementem egy hivatalba, öregúr ott ült, köszönés nélkül rámröffen szinte üvöltve, ma zárva vannak, és csak mereven bámul.

A nők meg udvariasan mondják, elnézést, de nem vagyunk ma nyitva(pedig ki volt írva, jó messziről buszoztam a nyakig érő hó miatt)

30-as pasas vagyok.

Az utakon a közlekedésben, interneten a fórumokban, de szinte bárhol ez a legproblémásabb embertípus.



#papa #öregúr #krotyli
dec. 7. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én nem így tapasztaltam. Valaki ilyen emberekbe botlik, valaki olyanokba. Én általában pont hogy női ügyintézőkkel szívom meg, mert olyan flegmán lekezelően szólnak az emberhez, mintha ők sz@rták volna a spanyol viaszt.
dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az idősebb nők se egyszerűek, de ők legalább magukban fortyognak.

Akikbe sosem tudnék belekötni, az a saját, meg a tőlem fiatalabb korosztály.

Valahogy láthatatlanok az életben számomra.

dec. 7. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert egy teljesen már korban, rendszerben nőttek fel, ahol annak volt igaza, aki idős és nagyszájú.

A szomszéd városba szoktam menni biciklivel, és egy 80 körüli idős festőművész (amatőr művész) azt hiszi, mindenki a tanítványa. Kéretlen tanácsokat osztogat, hogy meg kell házasodni, hogyan kell festeni, rákérdez lényegtelen dolgokra stb.


De amúgy igaz, amit az 1. írt. Van rengeteg ilyen 50+-os nő is. A fősuli alatt Bpn volt egy nyugdíjas nő szomszédom, aki tanárnő volt. Küldetésének érezte, hogy bebizonyítsa, hogy én is - mint minden fiatal - buta vagyok. Vallásos neveléssel is ellátott és folytosn vizsgáztatott, h aznap minek van évfordulója, és mivel nem tudtam, buta voltam. Bezzeg ő, aki nem beszélt idegen nyelvet, azt se tudta, mi az az internet, nem volt.


Elcseszett egy generáció a 50 felettieké, és a legviccesebb, hogy mindenben jobbnak tartják magukat, mint a fiatalok. Az idősek többsége egy tájékozatlan, neveletlen proli.

dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Kereskedelemben legproblémásabb vásárló 50+ feletti nők. Főleg pénztárnál sokáig kell várni, mert lassan megy sor, ilyenkor előadják a hattyú halálát.
dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az 50+ os nők ha lehordanak, az valahogy lepereg rólam.

Vannak nőktől is, akiktől halál idegesítő a modoruk, amikor úgy messziről látszik, hogy pasasfóbiája van már egy ideje, na azokon is ideig órig kattogok egy keveset, de aztán letojom.

De ezek az öreg palik...az utakon is, már ahogy közlekednek, bicskanyitogató. Nekik mindent lehet, másnak meg csend van.

dec. 7. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ezek nagyra vannak maguktól, hogy ők-, vagy egyedül ő építette fel a fél-, ha nem is az egész országot. Inkább az a fura, hogy ugyanezeket a szólamokat hangoztatja az is, aki sok ideig a dutyiban csücsült...
dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!