Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kérdezgeti mindenki,...

Miért kérdezgeti mindenki, hogy lesz e a második gyerekünk?

Figyelt kérdés
Már 7 éves a fiam. Szerintem aki normális gondolhatja, hogy már nem lesz még egy ha eddig nem lett. Mert nem akarunk vagy mert nem lehet. Most kerültem új munkahelyre ahol vagy 30-an dolgozunk, de már mindenki feltette a kérdést mikor mondom, hogy egy elsős kisfiam van.
2023. febr. 25. 14:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem tud mit kérdezni. Azt gondolja ha van gyereked, szeretsz gyerekekről beszélni. Simán vallalhatsz még másikat, gondolom fiatal vagy, az is érdekli őket lelépsz majd terhesen, vagy maradsz a munkahelyen.
2023. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

Szimpla beszélgetés.. érdeklődés.


A férfiaktól azt szokták kerdezni milyen telójuk/ kocsijuk van😬🤣

2023. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De nem akarok többet és engem zavar ez a kérdés mert semmi közük hozzá
2023. febr. 25. 14:32
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Mert tapintatlanok és imádnak más életével foglalkozni, addig sem kell a sajátjukkal. Tőlem az első hat hétben megkérdezték mikor lesz a következő...
2023. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, amint teherbe esnél, jönne az új szöveg (mivel fiad van), hogy "biztos kislány lesz hahaha". És közben vigyorognak mint a tököm.


Mert ennyire tapintatlan, érzéketlen nyomoroncok a legtöbben. Ahelyett, hogy csöndben maradna, csak azért is mond valamit, csakhogy beszéljen.

2023. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is szimplán csacsogni akarnak. A legtöbben nem tudják, hogy ez tapintatlan kérdés.
2023. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
42 éves vagyok, van egy 9 lassan és egy 13 éves fiam. Sokan kérdezik, mikor jön a harmadik. Mikor mondom, hogy öreg vagyok egy pici babához, akkor "jaj belefêr még". Viszont én nem akarok ki, vannak sokkal idegesítőbb dolgok ennél, hogy ezen húzzam fel magam
2023. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Engem az jobban zavar, amikor válaszolok, hogy nem és a "miért nem?" ..."de hát egy kistesó kell" és hasonló hülyeségek.
2023. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi a putriba szülőktől nem kérdik mikor akarsz már leállni,mert az utolsó gyerek is tetves és koszos mint a föld.
2023. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
7-es, érdekes, ezt tőlem nem szokták kérdezni. Sőt, egy időben terveztünk harmadikat, inkább mindenki azzal jött, hogy mi a fenének 3. gyerek a mai világban. Úgy látszik valaki mindig kötekszik. Aztán sajnos nem lett 3. gyerek.
2023. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!