Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Liberalizmus növekedésèvel...

Liberalizmus növekedésèvel jobb lesz szerinted a világ?

Figyelt kérdés
Például rasszizmus. A magyar 35+ emberek kegyetlenül rasszisták. A mai fiatalok sokkal elfogadóbbak, és ha ők lesznek majd középkorúak szerintem sokat változhat a világ pl a rasszizmus, vallás , vagy öltözködés stb..
dec. 10. 17:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Többségre utaltam.. tisztelet a kivételnek.
dec. 10. 17:08
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát relatív , ha megcsal a párod liberálisan attól jobb lesz?
dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ebből a szempontból sokal jobb lesz igen, de kétlem, hogy az élet más területeire is ráhúzható ez az egész, ahol nincsen szükség elfogadásra, ott marad ugyanez.
dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Az ideológiákat hagyni kéne. Sima értelmezhető életre lenne szükség, de ez egyre kevésbé várható. Ostoba uszító kormányzás van, ami előbb-utóbb kifordítja az embereket.
dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar 35+ emberek kegyetlenül rasszisták"


Én ezt így nem jelentenem ki, és azt sem, hogy a fiatalabbak nem.

Főleg, hogy a rasszista Jobbik milyen népszerű a fiatalok körében.

dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az emberi természet veleszületett jellegét meg lehetne változtatni.
dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Azért azon is el kellene gondolkodni, hogy miért olyanok az emberek.

Lehet akkor megérted, hogy miért van ennyi rasszista meg egyebek.

dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"Azért azon is el kellene gondolkodni, hogy miért olyanok az emberek.


Lehet akkor megérted, hogy miért van ennyi rasszista meg egyebek."


Ez egy baromság.


Én azt mondom, a bűnözőket le kell lőni mint a kutyát, rassztól függetlenül.


De mikor a magyar pronyó azon röhög hogy "jaj nézd má' néger, há úgy néz ki mint egy majom", azt végtelenül minősíthetetlen alpári alja viselkedésnek tartom.

dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

"A magyar 35+ emberek kegyetlenül rasszisták"


Dehogy azok. Vagy te naponta hallassz híreket kínai, vietnámi meg filippínó verésekről?


"A mai fiatalok sokkal elfogadóbbak"


Mert még kis naivak, és azt hiszik, azért utáljuk a cigányokat, mert rasszisták vagyunk. Nem, hanem mert van velük tapasztalatunk, a fiataloknak viszont nincs. Mire 35+ évesek lesznek, nekik is lesz tapasztalatuk, és ők is ugyanígy utálni fogják őket.

Egyébként a Mi Hazánk legnépszerűbb ellenzéki párt a fiatalok körében, csak mondom.

dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
#9 Van erről valami tanulmány, hogy az a legnépszerűbb? Én nem kételkedni akarok, elhiszem, hogy van, csak akkor az elég szomorú, hogy a nácikat szeretik a magyar fiatalok.
dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!