Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesek! Hol tartok? Mik a...

30 évesek! Hol tartok? Mik a terveitek? Elégedettek vagytok az eletetekkel?

Figyelt kérdés

dec. 10. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Van férj,gyerek,ház. És pénz is. De probléma is van elég sok. Összességében élhetö.
dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok teljesen elégedett, de ez annak tudható be, hogy vannak terveim. Ha teljesen elégedett lennék, akkor belekényelmesednék a jelenlegi helyzetembe.

Májusban leszek 30. Van egy eü diplomám, ezzel is dolgozom, külföldön élek 8 éve. Férjnél vagyok 1 éve, van 2 kutyusunk, közös albérletünk. A ház téma jegelve, majd Magyarországon szeretnénk ingatlant építtetni/venni, de még nem szeretnénk haza költözni. A gyerek ugyanez. Még nem jött el az ideje, de a terveink között szerepel.

/N

dec. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Sajnos idézem kell az egyik magyar filmből: "Van egy macskám, anyámmal élek, babettával járok" :(
dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
HA csak a gyakorit nézzük mindenki jól él. De nem ez a valóság.
dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14, a gyakori nem is reprezentatív minta.

Eleve, kik írogatnak ide munkaidőben? A munkanélküliek és azok, akik rohadtul ráérnek munkaidőben. Utóbbi jellemzően vállalkozók vagy (jellemzően otthonról dolgozó) irodai munkások. Az unatkozó irodai dolgozók valószínűleg pont azért tehetik meg, hogy unatkoznak, mert nem gyatra a munkahelyük ami hülyére terheli. Pl én is full itthonról dolgozom napi 8 órában, de a valódi munka jellemzően napi 3-5 óra, szóval bőven marad időm mindenre. És multi, ami jól fizet.

dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!