Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi lelkisérült...

Miért van ennyi lelkisérült sz-r ember, akiknek az életük semmit nem ér de még is másokat szólnak meg?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy sok olyan ember van aki próbálja bántani, sérteni

azokat az embereket akik amúgy sokkal jobbak nála.

Vannak nagyon sikeres emberek, de mondjuk ha 1 hónapig nem dolgozik akkor megszólja a másikat mikor az illető már 3 éve nem dolgozik. Ráadásul 5 év alatt lakást vett míg a negatív meg otthon él...

A másik dolog meg, hogy rettentő csúnya emberek írnak szép nőkről negatív kommenteket.

Vagy amikor egy kövér ember ír oda egy izom férfi képéhez " néz má az izomagyat".


dec. 11. 14:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Pl... Akiről szó van a testvérem és tényleg évek óta dolgozik és nagyon ügyes és volt, hogy 3 munkahelye volt, hogy tudjon venni egy saját lakást és összejött neki és én nagyon örülök neki. Most nincs munkahelye, de már szóltak neki, hogy a másik cégnél tud kezdeni januárban. Az unokatestvérem 36 éves soha nem volt hosszútávú munkahelye, kapcsolata sem meg igazából semmilye. Hétvégén volt egy nagyobb családi összejövetel és mindenki előtt szólta meg a testvéremet, hogy mennyire béna, hogy 2 hét alatt nem tudott elhelyezkedni. Én tudom, hogy mennyit küzd erre ott helyben szét alázta. Mondanom sem kell, hogy haza is ment.
dec. 11. 14:47
 12/27 anonim ***** válasza:
Miért van ennyi ilyen kérdés gyakorin mostanság? Ha Te jóban vagy magaddal, az életeddel, van egy egészséges önképed, akkor mit pörgeted magad ezeken a dolgokon? Felesleges.
dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%

Azért pörgeti magát rajta az ember, mert az intelligens része nem foglalkozik vele, az igazságos része meg legszívesebben fejbe rúgná az ilyen embereket.

Ha jó dolog lenne piszkálódásokat hallgatni, lenne ilyen rádió mondjuk. :D

De senki nem kér ingyen mástól ilyen szövegelést.

dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
dec. 11. 15:08
 15/27 anonim ***** válasza:
Mi értelme van magadnak kérdést feltenni?
dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%

szövegértelmezés!!!

Nem az volt a kérdés, hogy kinek van igaza, hanem, hogy miért van ennyi debil? Mitől lesznek debilek?

Az utcánkba már 3. éve ugattatják a tacskójukat egy 3 éve nyugdíjas debil pár. Ha éjjel is folyamatosan ugat, hogy jelezzen betöréskor?

Írtunk nekik: "Légyszíves ..." és erre átjöttek verekedni. És magyarok ...

Szombaton éjfél után az utcán beszélgettem a szomszédokkal, hogy becsengessek vagy ne. Merthogy ők tv ztek, nem zavarta a kutyaugatás.


A lényeg: senki nem érti ezeket a debileket, hogy lehetne lecsitítani.

dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez valami verseny nálatok, hogy kinek törlik hamarabb a kérdését vagy kommentjét?
dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#5:

Azt sajnos nem te döntöd el, ki hogyan viselkedjen.

dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#16:

Nyugdíjas pár átment hozzátok verekedni. xD Jól van tesó, én is tudok mesét írni babbal. xD

dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azzal javítanám a kérdést: miért van ennyi lelkisérült ember | a gyakorikérdéseken?
dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!