Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi lelkisérült...

Miért van ennyi lelkisérült sz-r ember, akiknek az életük semmit nem ér de még is másokat szólnak meg?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy sok olyan ember van aki próbálja bántani, sérteni

azokat az embereket akik amúgy sokkal jobbak nála.

Vannak nagyon sikeres emberek, de mondjuk ha 1 hónapig nem dolgozik akkor megszólja a másikat mikor az illető már 3 éve nem dolgozik. Ráadásul 5 év alatt lakást vett míg a negatív meg otthon él...

A másik dolog meg, hogy rettentő csúnya emberek írnak szép nőkről negatív kommenteket.

Vagy amikor egy kövér ember ír oda egy izom férfi képéhez " néz má az izomagyat".


dec. 11. 14:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld átjött: keresztapa hangon, mintha felolvasta volna nyögte, hogy menjek ki az utcára és lerendez. Kimentem és csak lesett.

Ehhez hozzátartozhat, hogy az ő szemébe én csak egy 6 éves vékony gyerek vagyok, azóta ismer.

dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra, hogy szegény idősek megtámadásáról fantáziálsz...
dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

szövegértés!!!!!!!!!!!!

Ő fenyegetett meg, hogy ha kimegyek megver

Megint magadra ismertél?????????? :D

dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Engedjük már el ezt a tacskós sztorit, senkit nem érdekel, a kérdező nem ezt kérdezte.
dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te... kihagytál egy felkiáltójelet.

Ne nekem kelljen már magyaráznom a fantáziád... oké? Vagy ezeket viccesnek szánod? Elkezdődik a műszak a modiknál, a kérdéssel együtt törlik az egészet, amiket ideirkáltál. :D

Segítségre van szükséged? Mondhatod mi bánt...

dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Alapvető probléma,hogy a legtöbb embernek nem tanítják meg kiskorától kezdve,hogyan szeresse,tisztelje önmagát,hogyan kezelje az a benne felmerülő érzelmeket.Ez csak rosszabb lesz,mikor az óvodában,iskolában munkahelyen sorra érik a megaláztatások,igazságtalanságok,testi-lelki erőszak.Az olyan emberektől,akik szintén nem tanultak meg hozzáférni a valódi,belső erejükhöz.És a rendszernek ez soha nem is lesz érdeke.Békés,okos,jó problémamegoldó,erős,boldog emberek? Sokkal nehezebb őket irányítani.
dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Érdekes..
dec. 26. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!