Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő könnyen elszàll magàtòl...

Egy nő könnyen elszàll magàtòl, ha sok dìcsèretet kap?

Figyelt kérdés

Mondjuk sok pasi udvarol neki, megdìcsèri.


Ilyenkor egy nő mennyire tud a földön maradni vagy mennyire gondolja azt, hogy körülötte forog a vilàg?

Mennyire tud kedves ès emberi maradni?



dec. 13. 09:42
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellett kiemelni a kérdésben, hogy nő?

Férfiak és nők ugyanúgy viselkednek ilyen esetben.

dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Kezdődik megint.Màr vàrtam, hogy jönnek az igazsàg fòbiàs nők akik nem fognak èrdemben a kèrdèsre vàlaszòlni, hanem a kèrdèst vagy a kèrdezőt fogjàk fikàzni.


Èn a nőkkel kapcsolatban tettem fel a kèrdèst!!!! Nem èrdekel, hogy a fèrfiak is elszàllnak meg, hogy mièrt szàllnak el. Ez a kèrdès a nőkkel kapcsolatos, ha nem tetszik ìrd ki a sajàt kèrdèsedet ùgy ahogy te akarod. Èn ìgy akartam kiìrni.


Ha èrdemben nem tudsz vàlaszòlni akkor ne ìrj!!!!

dec. 13. 13:58
 13/42 anonim ***** válasza:
95%

12, férfi vagyok

És egy pszichológiai jelenséget nem lehet úgy vizságlni, hogy oda nem illő faktorokat is beovnsz.

Mekkora lesz a féktávja egy kék autónak, ha 100al megy autópályán?

dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
Én irtam a 3-as választ, én is férfi vagyok. Az értelmetlen kérdéseknek és a saját nyűglődésed okának másra kivetítésének biztos jót tesz, hogy próbálod a nőkre kenni azt, ami ugyanúgy zajló jelenség mindenkinél, nemtől, vallástól, bőrszíntől függetlenül.
dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak olyan időszakaim,hogy el vagyok szállva magamtól és olyan is,hogy nem. De elszállva jobban érzem magam. Nem akarok mindig kedves lenni.
dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Azok a nők, akik tudják magukról, hogy jól néznek ki, csinosak, véknyak, szép arcúak, azok elszálás nélkül is, csak szuper, 10 pontos férfiakkal állnak szóba.

Mem kell ezt se túlragozni, se szépíteni.

Ma már egy szinte "csak" átlagos nő is, a luxus, és az elérhetetlen kategória lett.

Régebben még azért volt némi esély normálisan kinéző tisztességes nővel összejönni, ma már szinte teljesen esélytelen, ha nem vagy jóval átlagon felüli férfi.

Mindennek stimmelni kell.

Testalkatnak, súlynak, fejformának, szép hajnak, szépen kidolgozott izmos testnek, mindennek.

dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Senior Séf ***** válasza:

" A világ legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat.

Moldova

És ez a pasikra is igaz, csak ők nem a szépségükkel operálnak.

dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

17.

Húha. Próbálom megérteni, hogy mire is célzol, de sajnos nem nagyon megy, pedig jólenne. 😢

dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
#18 Nem a 17-es vagyok, szerintem eléggé egyértelmű a hozzászólás mondanivalója. Pasi vagy, mi? :) Mesélj, melyik részét kell neked elmagyarázni? :)
dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

"A Pasik nem a szépségükkel operálnak "

Ez meg mi akar lenni ??

dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!