Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő könnyen elszàll magàtòl...

Egy nő könnyen elszàll magàtòl, ha sok dìcsèretet kap?

Figyelt kérdés

Mondjuk sok pasi udvarol neki, megdìcsèri.


Ilyenkor egy nő mennyire tud a földön maradni vagy mennyire gondolja azt, hogy körülötte forog a vilàg?

Mennyire tud kedves ès emberi maradni?



dec. 13. 09:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
71%
#30 Így van, nem is tagadom, hogy nem könnyebb. A férfiaknak azon lenne érdemes elgondolkodniuk, hogy miért van ez így? Miért jobb a nőknek egyedül, mint párkapcsolatban? Hogy nekem miért jobb, azt a 25-ösben leírtam. Sokan abban a tévhitben élnek (vagy ezzel áltatják magukat), hogy a nőknek csak helyes és/vagy pénzes pasi kell. Nem igaz. Legtöbben társra, szeretetre és gyengédségre vágyunk. Intelligenciára, kedvességre, odafigyelésre. A hőbörgő, nőgyűlölő, követelőző, emellett magukat "rendes pasi"-nak bélyegző csávók nem tartoznak ebbe a kategóriába. Nem csak nem kívánatosak társnak, hanem egyenesen ijesztőek. Ők ezért maradnak egyedül.
jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

25# Azzal nem èrtek egyet, hogy mindig el van magyaràzva a pasinak, hogy mièrt van vège.


Elhiszem, hogy te elmondod, de sok nő csak szakìt ès kifogàsokkal jön.


31#


A testi adottàgok miatt ès a fèrfiak szexfüggősège miatt egy nő sokkal könnyebben talàl pasit mint egy pasi nőt. Sokkal több esèlye van egy nőnek megtalàlni azt a pasit akit szeretne. Nagyon sok pasi van kènytelen lejjebb adni az igènyeit mert nem milliàrdosnak született.


Velem nem egyszer fordult elő a mùltban, hogy fizettem a nő italàt, kajàjàt mikor beültünk valahovà. Szeretetet ès kedvessèget adtam ès mèg sem volt elèg.


Indok mert nekem nincsen lakàsom ès akkor hogyan tovàbb.


Nagyon is szàmìt a nőknek a fèrfi anyagi helyzete mert a nő könnyű èletet akar ès emiatt jò helyre akar szülni..


Sajàt tapasztalatbòl mondom, hogy az, hogy kedves egy fèrfi, megbìzhatò, jòkèpű, meghìvja a nőt egy kàvèzòba ètterem kb arra elèg, hogy ne azonnal legyen vège.

Mikor a nő elkezd gondolkozni az össze költözèsen ès làtja, hogy a pasinak nincs lakàsa akkor szakìt.


Az persze egyetlen egyszer nem fordult velem elő, hogy a nő abban gondolkozott volna, hogy akkor vegyünk egy lakàst együtt, költözzünk közös albèrletbe.


Ez fel sem merült egszer sem csak az, hogy èn mint pasi egyedül varàzsoljak elő annyi pènzt, hogy legyen hol èlnünk.


Mist kèpzeld el mondjuk felvennèk egy hitelt mert együtt szeretnèk èlni a nővel akivel randizom. Majd 3 hònappal kèsőbb a nő talàlkozik egy pasival akinek hitel mentes lakàsa van mert örökölte.

Ùgy ott hagyna az a nő engem mint 8:10 es busz az arankanènit ès lexarnà, hogy engem ott hagyott egyedül a xarban. A nők csak magukra gondolnak, hogy nekik jò legyen, hogy ők jòl jàrjanak.



Lehet, hogy ez neked ilyesztő, de szàmomra meg az undorìtò amit a sok nő művel.


Ès amikor szembesìtès van akkor egy aggressiv tagadàs szokta kezdetèt venni.

jan. 5. 13:07
 33/42 anonim ***** válasza:

#32 "Nagyon is szàmìt a nőknek a fèrfi anyagi helyzete mert a nő könnyű èletet akar ès emiatt jò helyre akar szülni"


Amelyik akar szülni, annak nyilván számít. Normális nő nem szül albérletbe. Továbbá, ha 1-2-3 gyerek után szétmennek, a mai napig többnyire a nőnél maradnak a gyerekek, ami rengeteg idő, munka, pénz és ezt a gyerektartás egyáltalán nem fedezi - már ha hajlandó az apuka fizetni. Ezt egy albérletre (a semmire) tényleg nem lehet bevállalni. Ismerek én is többgyerekes nőket, akik egyedül maradtak 2-3 gyerekkel és 2-3 munkájuk van, hétvégén is mennek melózni, nulla szabadidejük, hogy tudjanak mit enni adni a gyerekeknek.


Való igaz, én nem akarok gyereket, nálam a pénz ezért sem tényező. Azt viszont tudom, hogy elsősorban a nők is szeretetre vágynak: szeretni és szeretve lenni.


Továbbá:

Egyedül ne is vegyél lakást úgy, hogy abban majd közösen éltek, mert ott is ha válás/szakítás lesz, a nő marad a gyerekkel és neked kell menned és fizetheted a törlesztőt. (Ilyet is ismerek.)

jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Sok sok igazsáhot olvastam, de higgyük el, hogy 100 szónak is egy a vége.

Van egy nagyon jó mondás a társkeresésre és a párkapcsolatokra. :

"A férfinek a nő, az létszükséglet. Szinte életfeltétel.

Míg a nőnek a férfi, csak egy ajándék."

Ebben minden fontos benne van. Ezért nem törekednek a nők a párkapcsokatra.

Ha van van, ha nincs nincs.

Így is jó, meg úgyis jó.

Nem született minden férfi szerencsésnek, mert azok a férfiak akik nővel élhetnek eggyütt, vagy van valamiféle párkapcsolatuk nővel, azok mindenképp a szerencsés kategóriába tartoznak.

A nő egy kincs a férfi életében.

Sajnos mostanában csak kincs ami nincs. 🤷‍♂️

jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
#34 De ez nem szerencsésnek születés kérdése. Legyél olyan férfi, aki hozzá is ad a nő életéhez (érzelmileg!, nem anyagilag), nem csak kiszipolyozza őt. Ennyi az egész. Matek, ha úgy tetszik.
jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

35.

Hidd el, hogy adnék érzelmileg bőven, hisz ez az amire vágyom, minden erőmmel.

De ahhoz, hogy szeretetet tudjak adni, ahhoz előbb megkéne ismerni valakit.

Én nem az a kategória vagyok akit azért hagynak el a nők mert nem foglalkozok velük.

Én sajnos az vagyok, aki odáig se jut el, hogy megismerjen egy nőt, mert szinte teljesen lehetetlen.

Előbb megkéne valakit ismerni ahhoz, hogy rá tudd áraszrani a szereteted.

Egyébként hidd el, hogy nagyon sok szerencse kell ma egy nőhöz.

Már egy átlagoshoz is.

Jó nőről, 10 pontos nőről meg ne is beszéljünk.

Az szinte teljesen elérhetetlen.

34.

jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
#36 Elhiszem.
jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Rendben

Legalább te rendes vagy.

Felnézek ràd, de egyébként alapból is felnézek a nőkre, és ezen kivűl, nagy tiszteletet is érzek iràntuk.

36#

jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
#38 Eeeehh.... ez meg a ló túloldala. És tudom, megint mi nők leszünk a faszok, de nem lehetne, hogy csak szimplán normális emberként viselkedjetek és a nőket is emberszámba vegyétek? Ez lenne szerintem a megoldás.
jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz, én nem ilyen vagyok az biztos.

Egyébként én pont fordítva látom, a helyzetet. Én aut látom, hogy pont a nők nézik le a férfiakat.

Sokszor azt érzem, hogy olyan mintha az bűn lenne, hogy egy férfi társat keres.

Mintha ez valami nagy bűnnek számítana.

Hát hogyis jövök én ahhoz, hogy középkorú férfiként, teljesen rendezett élet körülményekkel szeretnék egy társat.

Hát hogy is gondolom én ezt? Van nekem ehhez jogosultságom ?

Szégyeljem el magam, hogy szeretnék valakit szeretni.

38#

jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!