Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő könnyen elszàll magàtòl...

Egy nő könnyen elszàll magàtòl, ha sok dìcsèretet kap?

Figyelt kérdés

Mondjuk sok pasi udvarol neki, megdìcsèri.


Ilyenkor egy nő mennyire tud a földön maradni vagy mennyire gondolja azt, hogy körülötte forog a vilàg?

Mennyire tud kedves ès emberi maradni?



dec. 13. 09:42
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

#20 Azt jelenti, hogy a férfiak nem a szépségük/külsejük alapján ítélik meg a saját értéküket, kelendőségüket, létjogosultságukat, hasznosságukat.


Így már érthető a Moldova idézet, vagy az is magyarázatra szorul?

dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Oksi. Köszike.
dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Szerintem ez személyiségfüggő is, de úgy gondolom az emberek többségében benne van a hajlam az önhittségre, egoizmusra, főleg ha sok bókot kapnak. Nemtől függetlenül.
jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
55%

Ha egy nő jól néz ki, és eztvtudja is magáról, akkir mindenképpen elvan szálva magától.

Még túlzottan sok bók sem kell hozzá. Sőt.

Az igazán nagyon szép és jó nők ma már lenézik a férfiakat.

Jót röhögnek, jót mulatnak azon, hogy látják a férfit szenvedni, hogy úgysem kapja meg őt egy férfi sem, mert őt különősképpen ki kell érdemelni.

En ezt figyeltrm meg az utóbbi időben.

Kicsit elment a vonal abba az irányba, hogy szenvedtetik a férfiakat. Inkább a saját örömükről us lemondanak, csak hogy a férfiaknak nehogy jó legyen. Még véletlenül sem.

A nőket ma sajnos nagyon ki kell érdemelni.

Nagyon kiváltságosnal kell lenni ahhoz, hogy ma valaki nőt kapjon.

Rengeteg a nő, iszonyatosan kevés a férfi.

Csak a legjobbaknak jut boldogság és szex.

Ez lett a mai helyzet.

jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
71%
#24 "Rengeteg a nő, iszonyatosan kevés a férfi." - hát ezaz. Lehet, hogy fel kellene nőnötök? A nők nagy része nem egy kisfiúval akar párkapcsolatban lenni. Nekem is ez a legnagyobb problémám a 'férfiakkal', hogy minden energiámat leszívják, lubickolnak a szeretetemben és gyengédségemben és elfelejtik (vagy eszükbe sem jut), hogy ezt nekik is nyújtaniuk kellene felém, mert nem az anyjuk vagyok, hanem a barátnőjük. És bömbölnek meg értetlenkednek, amikor szakítok velük, pedig mindig el van nekik magyarázva, hogy mi a probléma és bőven lenne idejük változtatni és energiát belefektetni a párkapcsolatba. De nem... (Persze nem minden férfi ilyen, de azért nagyrészt. Az is lehet, hogy ez változik, ahogy idősödnek.)
jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
55%

25.

Véleményednek nagyon örülök, megmondom őszintén, hogy teljesen igazad van abban amit írsz.

A dolog mégis tartogat egy kis fricskát, mert én sajnos elrontottam amit írtam.

Az én véleményem, és meglátásom az, hogy ma nagyon sok a férfi, és kevés a nő.

Ezért van az, hogy mivel a nők válogathatnak, így csak azok a férfiak kelnek el, akik szinte teljesen tökéletesek.

Az már egy másik kérdés, hogy a sok férfiből mennyi az igazi férfi,-ahogy te is írod- és mennyi az, aki gyerek szintjén viselkedik.

Na ezért mondom, hogy csak a legjobbaknak akad ma nő.

Amit látok, hogy ha ma egy nő férfit akar, és valóban akarja, akkor az rövid időn belül kap is.

Szinte függetlenül attól, hogy hogyan néz ki.

Ha viszont egy férfi akar nőt, na az már egy igazi kűzdelem lesz, és baromi nagy szerencse kell hozzá.

És ha még ráadásul nemis néz ki nagyon jól, tehát nem üti meg a 9-9.5 pontot, na akkor vége a világnak.

Ott bizony minden remény elszál.

Én ez így látom, és sajnos nem csak látom, hanem középkorúként tapasztalom is.

24#

jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
26# Egyetértek.
jan. 5. 08:03
 28/42 anonim ***** válasza:
55%

Ez komolyan kérdés?:)


A (fiatal 30-35 alatti) nők önbizalmának nagy részét a kinézetük adja. Ha átlagos kinézetűek, nem okosak, vagy unalmasak, akkor is garantált a 100 lájk a faceen, ha kiraknak egy képet. Szerinted miért ennyire frusztrált egy csomó öregedő 30-as nő? Mert egyre kevésbé tudják kihasználni a testi adottságait és nézhetik, hogy a férfiak 20 éves főiskolás lányokra csorgatják a nyálukat.


Vagy ha mondjuk olyan helyen dolgoznak (bolt vagy nem tudom) garantált, hogy napi 10-20 férfi bókol nekik. Kedvesebbek velük, hamarabb segítenek nekik, könnyebb jutnak álláshoz stb.

És felfuvalkodottan válogathatnak, lekoptatnak a férfiak kb. 80%-át. Szóval igen, nemcsak elszállnak, hanem borzasztóan túl is értékelik magukat.


Egyébként én komolyan szánalmas tartom férfiként, hogy a férfiak nagy része knyalja a tök átlagos nők seggét is. Persze hogy ennyi átlagos képességű és kinézetű arrogáns nő van.

Amúgy is igen, feljebb írta is női válaszoló, csak nem a teljes igazság. Ahogy én látom, a mai nők a testükön kívül mást nem nagyon visznek a kapcsolatba, és már nem is igazán bájosak vagy nőiesek. Viszont a férfitől elvárják, hogy jóképű legyen, és ami még fontosabb: domináns legyen, oldja meg problémákat, ne mutasson érzelmeket, szórakoztassa a nőt. Ellenkező esetben látszólag ok nélkül szakít.

jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
75%

#28 30-40 évesen is tud jól kinézni egy nő, arról nem is beszélve, hogy rengeteg az anyakomplexusos pasi és a nem-anyakomplexusosok között is rengetegen ugranak a milfekre. Én is elhittem ezt a mantrát, amit te tolsz, amíg el nem kezdtem én is közeledni a 40-hez és megtapasztalni, hogy bizony ebben a korban is nagyon kelendőek a nők.


Amit írsz, csak egy kényelmes hazugság, amivel azt sugalljátok a nőknek, hogy ha pasit akarnak, akkor adják lejjebb az igényeiket, mielőtt "kifutnak az időből". 30-40 évesen még bőven nem vagyunk kifutva az időből, ez a - számodra szomorú - igazság. Ahogy a 40-es pasik sem csupa 20 éves csajok után rohangáló, felnőni képtelen kölykök.

jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
29# igazad van abban, hogy mèg egy 40 èves nőnek is könnyebb pàrt talàlni mint egy 30 èves fèrfinak.
jan. 5. 11:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!