Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek szoktál borravalót adni?

Kinek szoktál borravalót adni?

Figyelt kérdés

dec. 13. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászomnak, futároknak. Mondjuk másfajta szolgáltatást nem is szoktam igénybe venni.

Nagyritkán, ha beülünk enni, vagy inni valamit, akkor azért ott is adok valamennyit.

dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
A rosszlanyok.hu-s masszőrlányoknak
dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Senkinek nem adok jattot! Van neki egy fizetése, abból gazdálkodjon!

Magyarországon ezt az egész borravaló dolgot, egy hatalmas nagy hülyeségnek tartom. Európa más országaiban ezt, nagyon durván elítélik, és mellette vannak olyan munkahelyek, ahol ki is rúghatják a személyt, aki jattot fogad el. Nem vagyok bunkó, hogy nem adok jattot, csak nem látom neki értelmét!

dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagyok a szolgáltatással akkor adok. Nem kell ehhez kinyalják a seggem, elég ha korrektül elvégzik a feladatot és szépen beszélnek. Például 8 éve ugyanahhoz az autószerelőhöz járok, ő maszekban dolgozik otthon, és olcsóbban mint a legál mühelyek. Neki már többször is annyit fizettem, mint amennyit egy hivatalos szerelő is elkért volna.
dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!