Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi tanárnál ez mire utalhat?

Férfi tanárnál ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Kisebb letszamu oraink voltak vele (egyetem). Amikor magyaraz akkor sokszor nez az iranyomba, de mintha kerulne a szemkontaktust, pl a kezemet nezi. Es amikor epp jegyzetelem amit magyaraz, akkor ram nez (latom a szemem sarkabol egyreszt). Masreszt amikor iras utan felnezek, akkor osszetalalkozik a tekintetunk altalaban.

Negyvenes a ferfi.


dec. 15. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak annyit, hogy vagy azt hiszed, minden férfi veled van elfoglalva, vagy ezt szeretnéd, de nem így van.
dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted semmit nem jelent.


Egy férfi egyetemi tanár.

dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez egy jel. Ne mondjátok már hogy valaki kezét ki spécizi valaki csak úgy és nézi... Meg kerüli a szemkontaktust, jó hogy hisz tanár diák között nem lehet semmi viszont lehet felizgult rá. De mielőtt leoltanátok gondolkodjatok. Attól hogy tanár érez, hiszen ő is ember!
dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Azt, hogy fiatal csaj vagy, aki, a sok másikhoz hasonlóan azt gondolja, hogy aki rád néz, az már halálosan odáig is van érted.

Pedig nem.

dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha kevesen vagytok, akkor persze, hogy sokat néz rád, ahogy a többiekre is. Csak épp te az utóbbit nem veszed észre. Mégsem nézheti a plafont, miközben magyaráz.

Ne gondold túl a dolgokat.

dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Volt már a kérdés valamelyik nap. Még hányszor akarod kiírni?
dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Azt jelenti hogy tanár és megzavarja a gondolatmenetében a szemkontaktus. Valószínűleg alapból nem szereti tartani senkivel. Én is ilyen vagyok, ki tud zökkenteni és nem azért mert tetszik az illető.

Én bölcsész szakra jártam ott sok tanár introvertált inkább, több az ilyen élményem nekem is. Csak én is gyorsan elnéztem ilyenkor, és nem pedig azt hittem hogy fel akar szedni.

dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Meg akar dugni.
dec. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem jelent, én is ránézek a tanárra és mosolygok is néha halványan, hogy lássa figyelek, akkor most fel akarom szedni?
dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!