Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is zavarban vannak,...

Mások is zavarban vannak, amikor ügyintézővel szemben állva/ülve várni kell?

Figyelt kérdés
Pl. bankban, postán, hivatalban, amikor a pult másik felén az ügyintéző épp az ügyemet intézi és közben nincs vele kommunikáció? Ilyenkor nem tudom, mit kellene csinálnom, csak nézek valamerre és zavarban vagyok. Más is van ezzel így? Mi lehet ennek az oka, mire utalhat ez?

dec. 19. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú ezt én is utálom, nézek össze vissza mindenfelé.
dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom. Ráadásul az ilyen hivatalokban kiégett, megkeseredett vénlányok, elvált anyukák ülnek. Akik minden frusztrációjukat az ügyfeleken vezetik le. Nekem ez a tapasztalatom.

Kb úgy válaszolnak, ha kérdez az ember, mintha minden apró dolgot tudom kellene...

dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig főleg kedves ügyintézőkkel volt dolgom, ettől függetlenül van ez a probléma.
dec. 20. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább liftben vagyok így. Munkában is, otthon is vagy akárhol. Mindig elkezdem nézegetni magam a tükörben vagy nyomkodom a telefont vagy valamit elkezdek csinálni, ha más is beszáll.
dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 Az miert baj? Vissza kell osztani, ha bunko es nekem az meg gratisz, hogyha hazamegyek, jol megirom a panaszlevelet a kozponti email cimukre az ugyintezocske szakmaisagarol es viselkedeserol... 🥹
dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én ügyemet intézi. Ez rossz nem lehet. Érdeklődve várom az eredményt, sokszor túlzottan érdeklődve és ilyenkor nyugtatgatom, hogy csak nyugodtan dolgozzon, semmi gond. Néha segítek, ha elakad. Ez lehet azért van, mert én is voltam ügyintéző és ott mindig elképzeltem milyen a jó ügyfél. A jó ügyfél támogat, hogy haladjunk:) Pontos infot ad, követi ami történik, tudja mi megy éppen. Volt már olyan, hogy az ügyintéző láthatóan megkönnyebülten elmondta, hogy egy kérvényt kell benyújtanom akkor tudja folytatni az ügyintézést és hozzátette, hogy majd hozzam a meghatalmazást. Megkérdeztem, hogy van- tolla meg papírja? Majd leesett a székről. Adott és 3 perc múlva ügyintézett megint:)
dec. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Állva zavarban szoktam lenni, ülve nem, mert akkor kényelmesen hátra tudok dőlni, és olyankor nézegetek, én is, mindenfelé.

Összességében normális ügyintézőket szoktam kifogni, bár pár napja a postán (tudom, picit másabb kategória) kifogtam egy olyan nyegle és bunkó asszonyt, hogy először csak pislogtam. Olyanokat mondott, hogy "jaj, de nekem az több munka!" (nem levélként, hanem csomagként szerettem volna feladni egy csomagot), meg "de nekem ahhoz fel kell állnom!". Pici községről van szó, nem is volt ott, a postán, nagy mozgástere, de eléggé gáz volt. Mindenkinek lehet rossz napja, de hogy minden mondatom után volt egy ilyen megjegyzés.. azért az már meredek :D

dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!