Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok. Nálatok hogyan...

Fiatalok. Nálatok hogyan zajlik egy nap a gimiben? Mik történnek szünetekben? Hogy viselkedtek a tanórákon?

Figyelt kérdés

dec. 20. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos, normális diáklány vagyok.

17éves, harmadikos gimnazista.

Szünetekben a barátnőimmel általában elmegyünk wc-re, ha olyan az idő akkor le az udvarra, de ha fos az idő akkor az osztályteremben beszélgetünk, eszünk.

Órán nem szoktam annyira beszélgetni, nagyrészt oda figyelek, de van, hogy elvétve beszélgetek picit.

dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem a pad alatt megy a teló nyomkodás pl. :)
dec. 20. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan osztálytársam igen, nyomja, majd a félévi bizonyítvány is nyomni fogja a kezét..

Ritkán előveszem, rápillantok.

dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fura lehet a mai világban tininek lenni.

Mondjuk mi anno vergődtünk szünetekben, meg kiszöktünk cigizni.

dec. 20. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljesen ugyanezt csináltuk, bár az még "csak" 6 éve volt hogy én gimibe jártam.
dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag átlagos, a szünetekben a fiúk hülyülnek, amit egyszer el lehet képzelni minden baromságot elművelnek, a lányoknál pedig meg van a klikkesedés, két csoportba tömörülünk, egyik az osztályterem sarkában lévő padokhoz gyűlik össze, másik meg ott marad a helyén és úgy beszélgetnek. Szinte minden szünetben átjönnek az azonos évfolyamból a fiúk, megy a nagy haverkodás, hülyülés. Sokszor kaját rendelünk, a mi osztályunknak nem szokása kijárkálni az udvarra időtől függetlenül, de más osztályok rendszeresen kijárnak.

Az órák meg átlagosak, a szigorúbb tanároknál mindenki kussba van, az engedékenyebbeknél már mennek a beszólogatások, telefonnyomkodás

dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Végzős diáklány vagyok.

Szünetekben általában a barátaimmal beszélgetek, vagy Wc-re megyek

Órán nem nyomkodom a telóm csak az időt szoktam megnézni a telefonomon.

dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs óra már a tanteremben?
dec. 23. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt, de le szedte az osztályfőnök a faliórát, mondván hogy csak azt bámuljuk egész órán a tábla helyett..
dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van óra a tanteremben. Nagyon gyakran megáll és kb. egyfolytában elemet kell cserélni benne, így az nem megbízható.
dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!