Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Exem nagyon erősen meglökött,...

Exem nagyon erősen meglökött, ezt látta két férfi és egy nő és csak a nő rökönyödött meg rajta. Miért?

Figyelt kérdés

Már eleve rossz volt a kapcsolatunk, de emiatt véglegesen szakítottam. A kérdésben szereplő emberek két haverja és az én barátnőm. Velük voltunk egy összejövetelen egyikük lakásán. Mi összevesztünk exemmel az egyik szobában, utána kimentem a többiekhez, ő még kicsit bent maradt. Leültem a kanapéra, ő kijött öt perc után. Mellém került és oldalról teljes erőből arrébb lökött, azt is mondta, hogy "hess innen", hogy mellém tudjon ülni. Az egyetlen ember, akin láttam valami megrökönyödést, nem tetszést, az a barátnőm volt. A másik két emberen semmi reakció nem volt, mintha teljesen természetes lenne. Barátnőm még mondta is nekem, hogy szerinte ezek után ne akarjam rendbehozni a kapcsolatunkat.


Értem, hogy haverok, de tényleg természetes nekik a fizikai bántalmazás? Mert még ha nem is tört csontom, akkor is, ez egyfajta ütés, hiszen szándékosan fájdalmat akart okozni. Agresszív típus, de eddig csak a falat ütötte ököllel, engem előtte még soha. Bár az is lehetett volna nekem "red flag", sajnos nem volt.


dec. 22. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit is kerestél ott, ahol ő is ott van???

Kerüld nagy ívben!!!

dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, akkor még együtt voltunk :D
dec. 22. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor felejtsd el örökre...

Biztos találsz magadnak normálisat!👍

dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A magyarázatra egy szólás jut eszembe: madarat tolláról, embert barátjáról...

Nyilván az agresszív exednek hasonló barátai/haverjai vannak, akik nem ítélik el az erőszakot.

Gondolom ők is kiosztanak egy pár pofont (ha nyilvános helyen nem is, de a négy fal között valószínűleg) az asszonynak, hisz olyankor biztos "megérdemli", ahogy te is.

Hagyd az egész bagázst a fenébe, mind idióták.

Jó lenne, ha minden nőnek "red flag" lenne az ilyesmi, de sajnos nem az, így az ilyen agresszív barmoknak sosem kell visszafogniuk magukat, mindig lesz egy butuska lány, aki tűri az ilyesmit :(

dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert vélhetően nem veled szimpatizáltak a konfliktusban. És hát kicsit felfújod ezt az arébbtolást egy kanapén.
dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Hát akkor nem jól képzelted el a fejedben, nem arrébbtolás volt, hanem azt hittem kiesik néhány belső szervem.
dec. 22. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Jó, hát még folytatod a hisztit, senkinek nem esik ki a belső szerve azért, mert arrébb tolják egy kanapén. A legtöbb férfi nem bírja az ilyen nőket.
dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

Jaj, mindjárt azt írod, hogy a mentőt is ki kellett hívni, mert valaki arréb tolt egy kicsit. -.-

Bolhából kékbálnát-szindróma.

dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Ismered a közmondást, ugye? A madár meg a tolla...
dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehet valami elotte levo dologra reagali, honnan tudnak mi tortent meghat azert ez nem bantalmazas megoldjatok egymas kozt. Egyenloseget akartak a nok v most mivan 🤔
dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!