Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan család, akinél...

Van még olyan család, akinél nem a drága ajándékokról szól a karácsony?

Figyelt kérdés

dec. 23. 23:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Én végül kaptam egy törölközőt, de legalább puha. :D

Viszont én amit vettem az ilyen 150.000 Ft volt.


Kinek mi a drága..

dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy 2024-es naptárt karácsonyra.

280ft volt. :)

dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát elnézve a magyar jövedelmi statisztikákat, kell legyen eg ypár... mondjuk a lakosság fele alsóhangon:D
dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Van persze, sokan vagytok szegények.
dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagy család vagyunk és nem mindenki tehetős, ezért beszéltük meg jó 10 éve hogy ne ajándékozzunk egymásnak, hanem csak legyünk együtt, mindenki hozzon süteményt meg valami italt és ennyi.

Gyerekeknek adunk ajándékot mert nekik nincs rendszeres jövedelmük. Aki meg diákmunkázik annak is, mert nem keresik agyon magukat, illetve még annak veszünk aki egyetemre jár és a pénze nagy részét arra költi. Ez így mindenkinek megfelel és nincs az hogy felesleges kacatokat veszünk, meg stresszelünk azon hogy kinek mit vegyünk és persze több pénzünk marad, mert sokunknak sajnos nem megy olyan jól hogy mindenkinek tudjon ajándékokat venni.

dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

1.1millió fölött van a havi összjövedelmünk.

Az idei karácsonyi ajándék valami grafikás naptár meg egy társas. Össz ára 15.000 forint. A társast akkor is megvettük volna, ha nincs karácsony.


A tavalyi ajándék...? Franc tudja, általában februárban már nem emléékszünk rá mit adtunk és kaptunk, nem szeretjük a tárgyi ajándékokat:D

dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Végre talán elértem hogy mi felnőttek ne ajándékozzunk. Számomra agyrém volt mindig is, nem ez a szeretet nyelvem, de más ünnepre amúgy szívesen adok, nekem a karácsony viszont nem erről szól. Egyre ritkábban találkozik a nagy család, sokkal többre értékelem hogy végre együtt leülünk együtt enni.
dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%

Tudjuk..

Drága ajándék = utálat, felszínesség, fúj

Nincs ajándék = szeretet, meghittség, nevetés


Na persze..nem ezen múlik, csak akinek nem telik bemagyarázza hogy ahol van ott minden más xar, holott általában pont a csóró családban megy a vita meg az agresszió is

dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Sose költök 30 ezer forintnál többet ajándékra. Úgysem az számít.
dec. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!