Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan család, akinél...

Van még olyan család, akinél nem a drága ajándékokról szól a karácsony?

Figyelt kérdés

dec. 23. 23:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Mi sem veszünk drága ajándékokat. A gyerekek egy olcsó jakhtot kapnak, meg egy kisebb magánszigetet.
dec. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ahol befűteni és ételt rakni az asztalra is nehezen tudnak, ott bizony már nem az ajándékok számítanak.
dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
A legszebb ajándék az, ami megvásárolhatatlan.
dec. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít drága ajándéknak? Ft/fő?


Én apának vettem egy kabátot a kínaiban (ott volt, ő választotta ki) mert most arra volt szüksége. Nem én tehetek róla, hogy ez 15 ezer forint volt.


Keresztanyukámék tőlem, meg apától egy 25 ezres kávéfőzőt kaptak, mert az előző most romlott el nekik.


Páromnak pólót és csokit vettem, ennek összege összesen 10 ezer forint.

dec. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak a gyerekek kapnak ajándékot, és mi a feleségemmel megajándékozzuk egymást. De tesómnak és szüleimnek nem veszek semmit, megbeszéltük, hogy nem kell.
dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon ritka az ilyen, szerintem, max. a vallásosaknál.
dec. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%
Akik normális ajándékokat sem tudnak venni, azok minek játsszák el, mintha ők is megünnepelnék a karácsonyt...?
dec. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

Akkor szerinted csak a gazdagok élvezhetik a karácsonyt?

Nekem nem tellik pl a legújabb telókra, de mégis boldog vagyok azzal amim van, és imádom a karácsonyt. :)

Tudod az igazi emberi szeretet, nem az ajándékokon múlik, hanem hogy velem van apukám, anyukám, a testvéreim.

Számomra ez okoz örömöt, mondjuk én az a típus vagyok, aki bárminek tud örülni. :)

dec. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20%

A Népligetnel 50-60m-es sor állt már ma reggel és szerintem délig is,pedig az orbán a leggonoszabb embereinek megparancsolta,hogy ne kezdjek el csinálni a regisztrációt

8 óra 20perc előtt.

dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük, hogy idén nem ajandékozunk. Amúgy is olyan kínlódás az egész minden évben. Kinek mit vegyél, mennyiért, kinek kell venni, kinek nem... sose szerettem ezt a részét. Inkább összeülünk, eszünk, iszunk, beszélgetünk. Sokkal jobb így, és nem kell kiköltekezni sem.
dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!