Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire toxic...

Miért vagyok ennyire toxic hogy még a karácsony se érdekel már többé?

Figyelt kérdés

Mindenki írja ki minden platformom hogy így boldog karácsonyt úgy boldog karácsonyt nekem sajnos idén nagyon nincs rá hangulatom.


Születésnapom 4 nappal van 24.-e előtt de még a szülinapom is ugymond full unalmas volt. Szüleimtől nemsokat 1 tortát nem kaptam de még annyit se hogy boldog születésnapot na mindegy rosszul esett de nyílván már 25 évesen nem lehetek ennyire gyerekes.


22.-én közeli rokonom öngyilkos lett sajnos ami megint egy nagy visszalépés volt most nekem. 23.-án legjobb barátom összeveszett a barátnőjével és begyógyszerezte magát meg felvagdosta a kezét de azért felhív engem hogy mitcsinált és hogy hülye volt stb én vittem be őt végül a korházba.


És itt van 24.-e ma ugye 25.-e karácsony és konkrétan semmi hangulatom. Se ajándekozás se semmi nem volt a családban igazából. Én vettem ilyen kis apróságokat mindenkinek (parfüm,sampon,ruha,édességeket) de én szintúgy semmit nem kaptam.


Tudom rinyálásnak hangzik hogy én elvárom hogy kapjak valamit de nem erről van szó csak olyan jól esett volna ha csak annyit mondanak hogy boldog karácsonyt és kész. De semmi. Idei legrosszabb karácsonyom és tényleg semmi hangulatom nincs senkihez és semmihez se


dec. 25. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Boldog Karácsonyt, nagyon rendes vagy hogy megmentetted a barátod. Egyél valami sütit legalább, karácsonyfátok van?
dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs. Ettem sutit de az is peneszes is volt mert megpeneszedett 1 este a hutoben a piskota lap mert ilyen pudingos volt xdd na mindegy ez az en szerencsem😂
dec. 25. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem rinyálás, illetve nem gyerekesség, hogy jól esne, ha a szüleid felköszöntenének szülinapodon. Engem se szoktak felköszönteni a barátaim semmilyen alkalomkor, de a szüleim mindig!

Nagyon sajnálom. Te viszont rendes vagy, hogy vettél ajándékot a többieknek, megmentetted a barátod.

Remélem jóra fordul az életed és jövőre boldogabb leszel!

29N

dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly karácsonyod van,sajnálom
dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Tudom nem feltétlenül jelent sokat egy ismeretlentől de boldog karácsonyt kívánok és remélem, hogy még a napokban lesz valami pozitív is az életedben!

Ezen felül meg hátha összejön a következő években már jobb Karácsony is! :)


A hangulatot tekintve pedig átérzem, nekem sincs sosem karácsonyi hangulatom, leginkább azért jó, mert nem kell dolgozni és kicsit együtt lehet a család. Az meg ajándékok meg pénz nélkül is megy. A többi az embereken múlik. :)

dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kívánok neked áldott békés ünnepeket! Tudod a karácsony a szeretet ünnepe, higgy benne, ne veszítsd el a reményt. Szeresd akit tudsz, barátaidat és nem utolsósorban önmagadat. Keress egy jó filmet, egyél valami finomat, kényeztesd magad, megérdemled. A szeretet gyakorlását kezdd magaddal. Sajnálom, hogy nem kaptál igazán ajándékot, de azt írtad vettél apró ajándékot másoknak. Ez is jó ha van kinek adni. Megvan benned a szeretet. Nem vagy toxik.

Megmentetted egy ember életét, ez igazi karácsonyi csoda.

Legyen szép estéd és holnap csinálj valami nagyon jót amihez kedved van.

Boldog karácsonyt kívánok szeretettel! 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szívás
dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kelk magadra erőltetni ezt a karácsonyi mindenk_rvajóésszeretet van.


Sokan ki nem állhatják eztaz időszakot.

Ilyen körülmények közt, nem tudom kinek lenne kedve bármihez.


Illemből válaszolj azoknak akik rádírnak, azt kész...de azt se muszáj, ha vacakul vagy.

dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mért "toxic"-ozod le magadat?!!!
dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdemi tartalom nincs a karácsony mögött, - egy üzleti életben mocorgók számára mesterségesen legenerált lehetőséggé süllyedt.

Nincs semmi különös abban, hogy ezt valaki nem ünnepli.

dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!