Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdekel,hogy mi legyen a...

Érdekel,hogy mi legyen a karácsonyi menü,mit gondolnak a rokonok,párod rokonai és még sorolhatnám? Vagy már le van ejtve az egész? Pörögjön aki akar.

Figyelt kérdés

Szerintem kamuzunk ha megkérdezik mit ettünk Szent este kettesben. Az a nap csak kettőnké. Mindenhol nyomatják hogy már dec 20körül készülnek süti fiszem fszom husi. Megy az agyrém hogy mindenki kedvébe járjanak. Mi ahogy eddig sem idén sem hívunk vendégeket hanem beugrunk de nem felenni mindent. Kezd minimál megfelelési kényszerem lenni hogy külön Kari menü is legyen. Párom nem Karácsony mániás emiatt jobb. De most aznap együnk spagettit vagy jobb lenne tényleg valami klasszikus? :D



2020. dec. 1. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyetek azt amit kívántok, ne azon pörögj hogy mit gondolnak mások, és ne szóld le azokat akiknek fontos az ünnep kaja része.
2020. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell klasszikus, de szerintem legyen olyasmi, amit nem mindennap esztek. Mondjuk ha nagyon szerettek valamit, de macerás elkészíteni, azt csinálhatjátok most.


Viszont semmiképp se a rokonok miatt, inkább magatokért. Meg nem is feltétlen a karácsony miatt, hanem jólesik néha egy ünnepi kaja, ami más, mint egy normális hétköznapon, az valahogy jobban rólatok szól.

2020. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Saslikot kellene csinálnom mert az párom kedvence,és én se sírok ha azt kell enni. :D de azt nem tudom kivitelezni panelban szerintem. :D Mindketten főzünk de idén mindenképp én szeretném azt a vacsit összeröffenteni. Ebédre 24én kb szendvicset szoktam enni és este egy jó kiadós vacsi. Mivel tudtam hogy nagyobb étkezés este lesz. Rántott husi meg olyan gáz lenne szenteste..
2020. dec. 1. 01:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Így nyugisabb mondjuk hogy nem lesznek vendégek :D nálunk. Mi leszünk vendégek de ott nem én főzök.
2020. dec. 1. 01:29
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azt csinálj, amit ti szeretek. Ha a rokonságnak nem ízlik, így jártak. Nem ők fogják utána enni több napig. Azért hogy ők meg tele egyék nálatok magukat ne főzz, olyat amit ti utáltok. Szerintem a család ne azért menjen valahova, hogy tele egye magát, hanem hogy együtt legyen a családdal és nevesetek régi emlékeken. Szerintem a jó vendég abból is eszik, amit nem szeret.
2020. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a kérdésnek se eleje, se vége, de még csak értelme sincs
2020. dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanazt, mint tavaly:24én mézeskalács sütés+valami egyszerűt (vagy rendelünk, még nem tudjuk) 25én én családom, 26-án párom családja. Ennél jobban nem lesz bonyolítva.
2020. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

#3: "Saslikot kellene csinálnom mert az párom kedvence,és én se sírok ha azt kell enni. :D de azt nem tudom kivitelezni panelban szerintem."


Kérlekszépen kérsz valami ilyesmit (van olcsóbb is, csak hirtelen ezt találtam) a Jézuskától és két probléma megoldva!

[link]

2020. dec. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Én francia salátát készítek fasirtal babgulyás mellé és még pár darab hidegtállal a sütiket már kezdem sütni

Nálunk mindenki kedvence közé tartozik ha szülinap vagy akkor is ez a menü🙂

2020. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

A régi hagyományos karácsonyi kaja, a mákos guba..


A saslikot bevagod a sütőbe, vagy elektromos grillre és kész.

2020. dec. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!