Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdekel semmi, mit...

Miért nem érdekel semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedűl élek, senkim nincs. nincs csajom, nem is hiányzik.nincsenek haverjaim, sehová nem kivánkozok, semmi kulturális eseményre, se sportolás nem érdekel, ne adj isten semmi buliba. A munkámat utálom, kollégáimat nem szeretem.hála istennek 6-odikáig nem látom őket! szomszédaimmal jóba vagyok, váltunk néha pár szót, de senkivel nem járok, össze, senki nem hiányzik.mi lesz így velem, ? legszívesebben jan.6 ig ki sem mozdulnék itthonról, dehát 6.-án mennem kell dolgozni.legyek öngyilkos? kutyának sem hiányoznék, senki nem siratna meg.

2019. dec. 23. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Kapcsold ki a számítógépet és találj valamit, ami boldoggá tesz. Ezt csakis te tudod megtalálni, más nem segíthet.


Ha nincs, mert ekkora lúzer vagy, akkor kapcsold vissza és gameljél vagy valami...

2019. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy, amolyan magányos farkas féle.

Építsd fel a Neked megfelelő életet, lassan...

2019. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magamnak összeállítottam egy 11 pontos listát, amit mindennap megcsinálok. Van köztük sport,meditáció,nyelvtanulás stb. Ha tetszik ha nem, ez a minimum amit meg kell csinálni a hozzád hasonló embernek. Ha nem tudod, akkor komoly gondok vannak veled.
2020. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!