Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami személyiségzavarom lenne?

Valami személyiségzavarom lenne?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, illetve a szüleim előtt nagyon gátlásos, komoly vagyok, ami ugye álca. De akivel jóban vagyok azzal ilyen bolondos, dilis vagyok, úgy viselkedek, mint egy nem normális. Sajnos kevés ember előtt mutatom meg az igazi arcom

dec. 26. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen alkalmazkodsz a másikhoz. Én is ilyen vagyok.
dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg csak simán megfelelési kényszer, de nem vagyok pszichológus. Még mielőtt magad/mások elkezdenének téged diagnosztizálni, tessék:

[link]

Ha úgy gondolod valami komoly, amit nem tudsz megoldani akkor irány egy szakember.

dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 1#. Én sem beszélek úgy a testvéremmel vagy a szüleimmel, mint pl. a párommal.
dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lényegében sosem mertem önmagam lenni, mert félős vagyok, illetve a legtöbb emberrel zárkózott
dec. 26. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehezen nyílsz meg, illetve amit a 2-es is ír, megfelelési kényszer. Ez főleg akkor lehet igaz, ha általában más és más képet mutatsz az adott embernek, mindenki felé olyat amilyet tudod hogy látni szeretne.

Az is lehet értek a múltban kisebb nagyobb retorziók amikor önmagadat adtad, ezért bevésődött hogy légy óvatos és zárkózott.

Egyébként téged mennyire zavar magadban ez a tulajdonság?

dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát eléggé, mert egx barátom nem volt soha
dec. 26. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen személyiségzavar. Lehet, hogy ilyen az attitűdöd. A személyiségzavar az egy komoly dolog, és nagyon sokféle van belőle.
jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!