Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem vagy mitől...

Mi történt velem vagy mitől lehet ez? Van itt más is így esetleg? 22/f, többi lent

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy pár éve még arra vágytam, hogy valaki tegyen velem valamit. Most pedig arra vágyom, hogy én tehessem meg ezeket a dolgokat másokkal, akár a saját tini énemmel is. Kifejtem bővebben:

Gimnazistaként rengetegszer álltam a szobám közepén, és arra gondoltam, milyen jó lenne ha bejönne egy férfi és a magáévá tenne. Vagy pl milyen jól esne ha valaki csak úgy simán megölelne, megsimogatná a hátam, a karom. Már ezt sem tudom, mitől lehetett, de most pedig már arra vágyom, bár én tehetném ezt valaki mással, akár a szexuális dolgot, akár az ölelést, érintést. Akár a saját tini énemre is szoktam így gondolni. Ez még ugyanaz a dolog, tehát még mindig ugyanaz az oka, vagy valami miatt megfordult bennem ez a vágy? Vagy felerősödött? Vagy épp hogy gyengült?



dec. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért az okot keresed, ahelyett, hogy megtennéd?!
dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
1 Mert kamu a kérdése, és unatkozik.
dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2

Nem én írok minden kérdés alá ilyen mocskolódó kommenteket hanem te, úgyhogy szerintem nem én vagyok az aki unatkozik.

dec. 29. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Tedd meg
dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ö te bu*i vagy?
dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Kíváncsi heteronak mondanám magam.

dec. 29. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó csak mert férfiként, férfit írtál a kérdésed alatt.

Amúgy a szeretet hiány mindenkinél megvan, csak én pl már megszoktam.

dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tini éned akarod megb4szni??? Az igen...
jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kivancsi heterok a nokre kivancsiak de te ferfival akarod megb@szatni magad ugyhogy nem vagy hetero
jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenkiben van egy kis biszexualitás, ezzel nincs semmi baj.
jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!