Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások óta történt...

A választások óta történt dolgok miatt vannak még hű fidesz hívek? Hazugságok,hű fideszesek becsapása és a többi?

Figyelt kérdés
Nekem apám azt mondta tanuljak más hibájából ha okos vagyok,ha nem vagyok okos akkor a sajátomból sem fogok. Ennek fényében nem túl sok lehet a fidesz fanok létszáma.
2022. júl. 30. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Itt mindenki hülye
2022. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Vannak hát, jövőre meg menni kell majd bilogozásra a birkáknak.
2022. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Eddig sem azért szavaztak a legtöbben, mert hisznek neki, vagy mert Orbán képhez imádkoznak a vitrin előtt.

Hanem, mert nem igen van alternatíva.


Gyurcsány, meg nem alternatíva.

2022. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Én a kissebb roszra szavaztam....
2022. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

14:59: szerintem mostanra már az ördög is egész vonzó alternatíva a Fideszhez képest.

Ha ez után a 12 év után még mindig ennyivel tudsz jönni, hogy "mer' a Gyurcsány", az nagyon szomorú. Gyurcsányt annak idején nagyon utáltam, de a fasorban sincs ezekhez képest.

2022. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
még most is inkább a fidesz vagy a mihazánk , soha nem szavazok balos csodákra . ursulára szavaznék ő becsületes és szeret smsezni
2022. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös. Minden szavaddal.
2022. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!