Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 ismerősöm arrol akar győzköd...

2 ismerősöm arrol akar győzködni h irígy lennék, mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés

Néha mesélnek büszkèn vmit(általában akkor mikor engem baj ért pl meghúztak kreszen, akkor közlik hogy neki meg elsőre sikerült korabban), olyankor én tudomásul veszek mindent bármit is témáznak, hogy oké sokat keresel az uj helyen az tök jó, oké a barátod egy jofej megbízható tök jó, de kb azon a szinten vagyok hogy az az ő élete nekem meg ez.

Mindenkinek van pasija csak nekem nincs soha már megszoktam nem ujdonság.

Belül bennem ez van.


De ezek a csajok meg valahogy ki akarnak forgatni annak mintha nekem fájna ha másiknak jó, meg irigyelnèm, és màsokon rágnám magam. Holott van elég dolgom bajom tanulnivalom ismerkedem is, hogy szinte bele se fèrne az hogy màsokon is agyaljak utáljam irigyeljem elemezzem meg ezek.


Olyan zavaró hogy valahogy rám akarnának húzni egy irígy mások sikerének örülni nem tudó befásult vkit.


Ez lehet esetleg attól hogy magukat vetítenèk rám ki és valójában ők az irígy emberek?(csak mert pl a megcsalók a féltékenyek is, a tolvajok félnek legjobban attól hogy tőlük lopnak, akkor ez is ilyen?)

Vagy?



dec. 29. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valoszinuleg ok az irigy termeszetuek, ok a te helyedben irigyek volnanak magukra, ezert ezt feltetelezik rolad is...
dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezt sehogy nem lehet velük megoldani gondolom ha néhanapján találkozunk hogy ne ebben ringassák már magukat velem kapcsolatban.

Akkor ehhez en kevés is lennék.

Vagy ha van tanács ötlet ez ellen, nem ártana.

dec. 29. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Önértékelési zavaruk van és ezt így küzdik le. Ettől érzik többnek magukat. Enélkül a saját önértékelésük a padlón lenne.
dec. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért beszélgetsz, barátkozol ilyenekkel?
dec. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!