Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy nem fürödtök napokig ha csak otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Év közben ha melózom akkor délután ha hazaérek mindig letusolok, max. hétvégén nem szoktam 1 napot szombaton ha csak itthon vagyok, de most pl. ünnepek alatt, hogy nincs meló most ugrott be, hogy utoljára Karácsonykor fürödtem le 1 hete és még 1 hétig itthon vagyok szabin és elkgondolkoztam, hogy már csak kiváncsiságból is elhúzzam e addig vagy letusoljak már.


Annyi, hogy az intim részem azt megmostam azért a csap alatt, de máshol szagot se érzek különösebben.


dec. 31. 17:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Gólyatáborban nem fürödtem, de nem emlékszem hány napot voltunk ott. Amikor hazaértem, mentem fürdeni és enni.
dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Velem is van ilyen, mikor itthon vagyok. Egy hetet nem szoktam kihagyni, de 2-3 napot simán. Mondjuk nálam több nem is férne bele, mert érzem magamon ennyi idő után is.
dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
27%
Ha csak nem vagy direkt piszkos helyen, vagy nem izzadsz meg alaposan, igazán nem fontos minden nap zuhanyozni, vagy ha igen, azt is csak rövid ideig és lehetőleg kevés tusfürdővel vagy szappannal. Nem egészséges dolog a bőr természetes védőrétegét mindennap megbontani
dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Aurora6891 ***** válasza:
0%
30 éve alig fürdök,covid időszak alatt teljesen eltünt a fürdés,max heti 2-3 alkalommal ezt azt megmosok magamon.
dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudok úgy lefeküdni hogy nem fürödtem /tusoltam le. Egyéni.
dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Nálam alap a napi fürdés.El sem tudnám képzelni,hogy nem fürdöm minden este.El hánynám magam,ha fürdés nélkül kellene befeküdnöm az ágyba.
dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Kitana. ***** válasza:
58%
Előfordul, de max egy nap marad ki, egy hét azért nem :D Hiába nem érzek büdöset magamon, de azt igen, hogy nem friss a bőröm, hajlatok, stb.
dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#6


Régen én is így voltam vele, de azóta enyhült ez.

dec. 31. 18:00
 9/32 anonim ***** válasza:
65%
Én már 2 nap után érzem a saját szagomat akkor is ha csak itthon vagyok. Izzadékonyabb típus vagyok. Ha nem megyek sehova 1 nap fürdés általában kimarad, de 2.nap mindenképp lefürdök.
dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretek zuhanyozni, meg egy nap után már, büdös vagyok.
dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!