Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult veletek is? Fiúk,...

Előfordult veletek is? Fiúk, mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van pár fiú haverom, és akármelyikükkel, ha elmegyek valahova, és akármelyikük elmegy mosdóba rengeteg ideig tart. Vagy 20 percet várok, már nem tudom, hogy mit kezdjek magammal.

Mit csinálhatnak a fiúk rendszeresen ennyi ideig a wc-n, ha velük lógok?



dec. 5. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Az unokaöcsém többet tetvészkedik a tükör előtt indulás előtt mint a nővére.

Valószínű rendbeszedik magukat.

dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

20 perc?

Ez komoly?

Annyi idő alatt én kiszarom magam! :D

dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Telefonoznak a wcn ülve
dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyomják a telót. Én is azt csinálom. A csajok leülnek a wcre nyomnak kettőt és már kész is vannak majd kézmosás, tükörbevigyorgás és letudták 3 perc alatt. Nálunk ugyanez van csak Fb, insta, tiktok, messenger és igy rá is toltunk min negyed órát
dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Annyira szexi vagy, hogy muszáj egy kicsit recsizniük.
dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%
Szerintem is recsizés áll a háttérben.
dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Elszívnak egy cigit
dec. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kerdezo azt akarja hallani, hogy onkielegites, de kizart. Ot perc se lenne SOS amugy sem.
dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem miattad onkielegitenek, nyuszi. Kamukerdes.
márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na most, egy férfi hólyagja 700 ml vizeletet bír el, de ez a legvégsőbb határ. Már alatta pont a hólyagod védelmeben muszájnak érzed a pisilést. Van egy videó, ahol 2 férfi addig tartotta amíg bírta, aztán lemérték ki mennyit pisilt, az efyiküknek kb 630 ml jött és mondta hogy nem bírta volna tovább.


Szóval a mennyiséget tudjuk.


Ha van egy felesleges 1,5 literes üveged, töltsd meg a kicsivel alább mint a felét CSAPVÍZZEL és kezd el önteni a wc-be. Ha óvatosan öntöd, akkor is 1,5 perc alatt csorog ki a víz az üvegből.


Tehát, ha a barátaidnak nagyon is kell pisilnie, 1,5 perc alatt végezniük kell, hacsak nem direkt lassítják a folyamatot.


Viszont el tudom képzelni, hogy a nadrágon beakad a cipzár és a pisi idő előtt megindul. Volt egy videó ahol egy férfi így pisilt be. A férfiaknak idő amíg a váltásnadrágot felveszik, talán ez lehet 20 perc.

ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!