Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy nem fürödtök napokig ha csak otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Év közben ha melózom akkor délután ha hazaérek mindig letusolok, max. hétvégén nem szoktam 1 napot szombaton ha csak itthon vagyok, de most pl. ünnepek alatt, hogy nincs meló most ugrott be, hogy utoljára Karácsonykor fürödtem le 1 hete és még 1 hétig itthon vagyok szabin és elkgondolkoztam, hogy már csak kiváncsiságból is elhúzzam e addig vagy letusoljak már.


Annyi, hogy az intim részem azt megmostam azért a csap alatt, de máshol szagot se érzek különösebben.


dec. 31. 17:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

30: Te normális vagy? Pont azt írtam, nem várom meg, hogy csíkot húzzak magam után, tisztálkodom rendszeresen, nem csak akkor, amikor már esetleg nagyon büdi lennék. Ezen mit lehet félreérteni? A kérdező ezt írta: „de máshol szagot se érzek különösebben.” Erről támadt az a gondolatom, miért kellene megvárni a különösebb szagot? (Amúgy meg kétlem, hogy egy 1 hete nem mosott lábnak pl. ne lenne szaga, de hát, itt van az, amit rám akarsz kenni, bizonyára megszokta már a saját testszagát, nem zavarja.)

Nézd meg a 29-es választ, és szállj le/szálljatok le rólam! Nem én tehetek a bőrbetegségetekről, és nem rájuk/rátok vonatkozott a kritika! A kérdező nem bőrbeteg, nem keni magát naponta speciális szerrel, csak van némi gyors mosdás intim területen. Szimplán lusta és igénytelen, és úgy van vele, amíg nem nagyon büdös, „jóvanazúgy”.

jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Igazából nincs is rá szükség állandóan, csak extrém esetekben.
jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!