Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy nem fürödtök napokig ha csak otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Év közben ha melózom akkor délután ha hazaérek mindig letusolok, max. hétvégén nem szoktam 1 napot szombaton ha csak itthon vagyok, de most pl. ünnepek alatt, hogy nincs meló most ugrott be, hogy utoljára Karácsonykor fürödtem le 1 hete és még 1 hétig itthon vagyok szabin és elkgondolkoztam, hogy már csak kiváncsiságból is elhúzzam e addig vagy letusoljak már.


Annyi, hogy az intim részem azt megmostam azért a csap alatt, de máshol szagot se érzek különösebben.


dec. 31. 17:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nalam ez mely depresszioban volt, de meg ugy is ereztem, hogy szeretnek, ha nem benitana valami meg. Ahogy hatott az antidepresszans, ez megszunt.

Pedig nekem maceras nagyon. Lezuhanyozni par pillanat, igazabol nemi szerv, segg, honalj, lab szappannal, vizzel mindent. De utana a testapolot nyaktol bokaig ketszer vastagon kell kennem, annyira erzekeny a borom. Es megis.

dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Aurora6891 ***** válasza:
14%

Lepontoz a sok civilizált felsőbbrendű lény.


Aztán elég érdekes dolgok történnének ha összeomlana a nagyságosok világa.Egyből leghátra szorulna a higiénia.Mindegyik bűzölögve küszködne a túlélésért.

dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Büdös a lábam.
dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Minden nap zuhanyzok.

Nem èreznèm jól magam, ha nem tennèm

dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
Bűzláb szagom szagos, ájulást okoz, aki megszagolja elájul, és arra ébred, hogy Talpcsikizve van, és ki van Kötve!
dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
60%
Bőrbetegség miatt az orvos eltiltott a hagyományos fürdéstől. Speciális oldattal tisztítom át mindennap a testem minden részét, és sima vízzel meg tusfürdővel mosom meg az intim részeimet, meg a hònaljamat, ezt viszont mindennap. Hagyományosan fürdeni 2-3 hetente szoktam, de azt is igyekszem nagyon gyorsan végezni. Nem vagyok büdös. Ha az lennék már a család, barátok, lakòtársam mondta volna.
dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%

szerintem a többség hazudik, amikor azt mondja, mindennap fürdik. Nálam is ki szokott maradni, ha nem megyek sehova a péntek, vagy ha szabin vagyok, főleg télen 2-4 nap is.

Általános iskolában a falun a 90-es évek közepe felé biológia tanárunk megkért, hogy mindenki írja fel egy fecnire őszintén, hetente hányszor fürdik és f/l. Majd összehajtva be kellett dobni egy szatyorba a fecnit. Az eredmény az lett, hogy az összes lány beírta, hogy 7, a fiúk meg 4-5-t írtak. Mindenki tudta, hogy a csajok is kamuznak, csak belénk sulykolták, hogy mindennap kell fürödni. A tanár is mondta, hogy a fiúk legalább őszinték voltak. Amúgy szerintem sok srác is heti 1-2-szer fürdött.

dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Volt ilyen alkalmam, nem igazán volt hú, de jó...
dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

18.

Ez egy anonim oldal, mi értelme hazudni. Egy nap után olyan húgyszagom van mint az állat, muszáj lefürödnöm.

dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!