Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran mondjàtok el...

Milyen gyakran mondjàtok el vagy mutatjàtok az embereknek ha valami bànt benneteket vagy lelkileg fàj?

Figyelt kérdés
jan. 1. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha mivel nem érdekel senkit mi van velem
jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindig.
jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez az adott személytől függ.


Ha tudom, hogy lexarja és nem szeret engem, akkor minek is mondanám el neki?! Nem fogja meghatni....

jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én együtt élek a fájdalmaimmal, mert ha elmondanám a környezetemnek, akkor teljesen egyedül maradnék. És az még nagyobb fájdalmat okozna.
jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Soha, az embereket már nem érdekli mit érez a másik, vagy miért olyan, amilyen.
jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miután egész gyerekkoromban betegeskedtem, mert mindent lenyeltem, meg sosem álltam ki magamért, hagytam hadd gyalogoljanak át rajtam, a sok betegség során megtanultam, hogy ha nem akarok fiatalon elpatkolni, akkor ha valami tényleg zavar, azt elmondom. Inkább nézzenek hülyének, önzőnek, sátánnak, aminek akarnak, de kiállok magamért.
jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Az emberek 95%-át nem érdeki, a maradék 5% meg örül más szenvedésének.
jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A férjemnek+gyermekeimnek főleg ha nyaggatnak vele egy idő után, ha túlságosan magamba fordulok. Nem hagyják, hogy sokáig rágódjam...
jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Soha nem mondtam el a legmélyebb fájdalmaimat senkinek.

Ennek az lett az eredménye, h bezárkóztam és egyedül maradtam.

Így utólagos bölcsességgel azt tudom ajánlani, h beszéljétek ki minden bajotokat. Mindegy kivel. Szülő, testvér, barát, párkapcsolat. Ha nincs semmi keress egy pszichológust, vagy ha hívő vagy, akkor papot. Lényeg, h ne maradjon semmi rossz kimondatlanul, mert annak nagyon sötét következményei lehetnek.

jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Ha tudom hogy normális a másik fél, csak mondjuk más módon hülye pl nem tudja hogy adott dologgal fájdalmat okoz, akkor próbálom vele értelmes emberek módjára lekommunikálni. A fejlődés és javulás reményében, főleg ha alapból jóindulatú is, csak hibázott épp.

Ellenben ha egy szadista és játszmázó idióta, akkor dehogy mutatom ki, sőt épp ellenkezőleg. Viszont ha ilyen derülne ki, akkor onnantól semmi okom a közelében maradni, nagyon hamar zárom rövidre őt is és a helyzetet is. Csak sajnos a legtöbb ilyen ember elég ügyesen el tudja színészkedni az ellenkezőjét, mindenféle érzelmi manipulációkat bevetve. Szóval nem árt résen lenni, hogy ki barát és ki ellenség.

Illetve van a harmadik akit nem érdekli, őket nyilván én sem fárasztom ilyenekkel, csak haladok tovább. Annyi hogy az ő jólétük cserébe engem is teljes mértékben hidegen hagy.

jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!