Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hihető szerinted az,...

Mennyire hihető szerinted az, hogy valaki elfelejti, hogy valaki felé nem kevés tartozása van?

Figyelt kérdés

2 hónapja kellett volna már vissza utalnia, először hazudott, hogy az ünnepek miatt csúszik a tranzakció(nem utalt), aztán meg december elején utalja fizetés után. Most azt írta, hogy annyi dolga volt, hogy teljesen kimenet a fejéből.


Hogy lehet ilyet elfelejteni? Vagy más szerint is kamu az egész sztori? 😅



jan. 3. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Akinek sok dolga van, az pont hogy mindent felír, vagy van olyan jó agya, hogy fejben tart, és mivel sok dolga van (általában nem azt jelenti, hogy napi 12 órában kapál egy krumpliföldet) annak sok munkája van amiből pedig sok pénze van.


Talán ez alól kivétel lehet egy agyonhajszolt többgyermekes háziasszony, vagy ha valami beteg rokona van az illetőnek akit naponta látogatnia kell és stressztől úgy érzi túl sok minden szakad a nyakába.

jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs pénze és az időt húzza, vagy a hülyét játssza és hátra ráunsz majd ráhagyod. Létezik elnézhető és megérthető késedelem, csak ne párosuljon hülyének nézéssel. Ha van kellő adatod (név, lakcím, anyja neve, születési hely és idő) és a tartozás elismert vagy bizonyítható, mehet a végrehajtónak; majd vele egyezkedhet.
jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz helyzetben lehet az illető. Ha összeadnám hogy mennyivel tartoznak nekem, hát a Dagobert bácsi az elbújhatna mögöttem. Szó szerint.


Odafent számon tartanak mindent, én nem forszíroznám a helyedben.

jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, nem felejtette el . Azt szeretné ha te elfelejtenéd.
jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy felejtette el, legfeljebb azt szeretné nagyon hogy te felejtsd el, hogy tartozik neked. Lehetőleg örökre, és soha többet ne is háborgasd vele. Sőt, ha kér, még adj neki további pénzeket.

Röviden a válaszom, egyértelmű kifogás. És ami a nagyobbik gond, vagy nem tud, vagy nem is akar fizetni a jelek szerint. De az is lehet mindkettő. Gondolom ezt abból, hogy nagyon piti kifogások, teljesen tisztán érzékelhető a hazugság, a tiszteletlenebb fajtából.

jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most látom hogy ex barátnő hastaget is beleírtad? Ha neki adtál kölcsön, akkor gyaníthatóan arra a pénzre már keresztet vethetsz. Az exeket sokan eltávolítják a saját életükből, ezek szerint a pofátlanabb még előtte pénzt is kér lehúzásból. Sőt még úgy fogja magában rendezni ezt hogy te voltál a hibás mindenért. Meg másoknak is így fogja előadni.
jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az illető milyen ember, de én a tartozásaimat mindig előre sorolnám mindenben. Ha kamuzni akarnék, és nem akarnák fizetni, akkor mondanám, hogy sok dolgom van, elfelejtem stb. Esetleg ha valami nagyobb dolog történik, súlyos betegség, vagy haláleset a családban, akkor talán hátrébb sorolnám, de akkor se felejteném el. Hacsak nem vagyok demens, vagy amnéziás.
jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs hogy elfelejti...

Azt bezzeg nem felejtette el, hogy amint kölcsön kérte mire költse el ...


Utolsó dolog hogy valakitől kölcsön kérjek,de ha megesik akkor biztos hogy még aznap vagy másnap rendezem felé, és nem várom meg hogy ő hozza szóba!

jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így, hogy exbarátnőről lehet szó kicsit érthetőbb a dolog. Mert vagy ők, vagy családtagok, barátok szokták leginkább úgymond elfelejteni ezt a dolgot. Ha exbarátnőről van szó, akkor nem valószínű, hogy látni fogod még azt a pénzt. De ne legyen igazam.
jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár igazad lenne 3as.
jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!