Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 éve beszélgetek egy harminca...

1 éve beszélgetek egy harmincas nővel,nincs köztünk barátság,csak segit nekem forditásokban. Az normális hogy egyszer találkoztunk és arcon puszilt?

Figyelt kérdés
Meg űzenetben ugy bucsuzunk el hogy puszillak ölellek. Hogyan kérdezzem meg tőle hogy ez most mi? Vagy egyáltalán kérdezzem meg tőle? Tudtommal van férje és gyereke
jan. 6. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Valószínű tetszel neki. Ha nem szeretnél tőle semmit, felesleges bármit is kérdezni tőle. Inkább az a kérdés, hogy képes lennél e bele rondítani egy családba? Mert ugyanis ha kialakul köztetek valami az a családja végét jelenti.
jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felesleges . Mi a terv ? Ismerkedni szerelmi partnernek vagy dumálni ? Rá lehet cseszni mert ha komoly lesz vagy egyoldalú ezerelem akkor ebből kivakarozni nem egyszerű eset . Kiderül és lesz bonyodalom akkor is ha cseteelés van és semmi más . Tapasztaltam két esetben .
jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Vannak olyan emberek akiknek ez a szokása hogy találkozásnál puszi puszi. A férjem baráti köre pont ilyen, nekem teljesen szokatlan volt mikor először bele kerültem mert felénk még a családba se szokás puszilkodni.

Telefonba is van olyan ismerősöm aki úgy köszön el hogy "puszi puszi szia. " Ez ugyanaz mint személyesen csak itt mivel nem tudod átadni ezért mondod. Fura (én szerintem) de természetes. Úgyhogy nem kell félre értelmezni.

jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondom ezt úgy hogy láttam más esetekben hogy lesz zűrzavar .
jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Szimpla baráti szeretetét fejezte ki. Arcon puszilt mit takar? Köszönésnél én is arcon puszilok mindenkit..

Te látsz ebbe bele dolgokat.

jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor teljesen normális a viselkedése, ne kérdezzek rá? Pedig már azt hittem.... 😣
jan. 6. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Családja van, ha be akarna téged fűzni nem ilyen gyengén próbálkozna. Miért kérdeznél rá? Ha valóban próbálkozna akkor vetted volna az adást és nem lennének benned kérdőjelek.Szerintem túlreagálod.Családja van.
jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá, ez még semmit nem jelent és elég furán venné ki magát. Van akinél ez teljesen normális és minden ismerősének ad puszit köszönéskor, ha olyan a viszony. És bármilyen mögöttes szándék nélkül.
jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:

Ez egy szokás, hogy köszönéskor puszit adunk, nem találkoztál még eddig ezzel?


[link]

jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nők a kapcsolatteremtés (é.: sima, emberi kapcsolat) nagymesterei. Ezt szokták a pasik félreérteni és közeledésnek vélni.
jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!