Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miben nyilvánul meg...

Lányok, miben nyilvánul meg az hogy feministák vagytok?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés a magukat feministának nevező nőknek szól. Mi az amitől feministák vagytok és különböztök?
jan. 7. 09:57
1 2
 1/13 Kitana. ***** válasza:
81%
Nem nemi szerepek és elvárások szerint élem az életem, ennyi. Hétköznapokban sok mindenben nem nyilvánul meg, ami feltűnő lenne.
jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem veszem természetesnek, hogy munka után én csináljak meg minden házimunkát.
jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok feminista csak a hímsovéneket szoktam kikorrigálni vagy ellenállni nekik, ez félreérthető.
jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mik azok a nemi szerepek vagy elvárások amik nem tetszenek nektek?
jan. 7. 20:03
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Az erőltetett korelőny, az hogy a férfinek inkább van "igaza", "szava", az hogy a nőre minősítéseket mondanak ha kifejezi az ellenvetéseit (hiszti és társai), a férfi káromkodhat a nőnek mindent el kell fojtania (ugye a hímsovének szerint), aztán hogy a férfinek büszkeség ha mondjuk életében 50 nő összegyűlik, a nőnek már a 3-nál is fintorognak, házimunka stb egyenlőtlenségek, a nőnek szégyen a lakás állapota a férfi a feleségére foghatja és neki már akkor dicsérgetnek ha néha néha csinál valamit.
jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha egy nőt jobban elítélnek ha sok férfival fekszik le? Miért jobb az életed ha dugsz 50 férfival? Ez inkább még előny is. Egy 20-22 éves nő ha szűz (még olyan is aki szép és okos) az tiszteletre méltó, de ha egy férfi szűz 20-22 évesen akkor biztos egy lúzer aki nem kell a nőknek. A nők ilyen negatív becsmérlő jelzőket nem kapnak.
jan. 8. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert ugyanúgy elítélendő ha a férfi fekszik le 50 nővel, mintha a nő. Én nem szeretnék 50 partnert semmiképp, de olyan férfit is undorítónak találtam mindig is akinek 50 fölött volt. Ízlések és pofonok. Másnak meg megfelel. De ha nem érted akkor felesleges magyarázni. Maradj hülye, te már reménytelen vagy.
jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy a férfiaknál mindkettő elítélendő, a nőknél pedig egyik se.
jan. 8. 16:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Az rossz ha negatív becsmérlő jelzőket kapnak a fiúk, sajnálom. Szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki 20-22 éves korában még senkivel nem volt, de tudom hogy sok férfi, és sok nő ezt is leszólja unalmában.
jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Amelyik lakatot bármilyen kulcs kinyit, az egy nagyon vacak lakat. Ellenben amelyik kulcs bármelyik lakatot kinyitja, az egy nagyon jó kulcs.


A férfiaknak érdem ha becserkésznek egy nőt, és szexig eljutnak vele. Mivel ők az aktív fél, akiknek ezt el kell érni. A nő pedig passzív, befogadó, akit meg kell hódítani. Az a nő akit sok férfi megfektetett, az pedig alapjáraton vagy olcsó, vagy ostoba, vagy mindkettő. Annyira egyértelmű hogy el se kell magyarázzam miért.


"Én azt vettem észre hogy a férfiaknál mindkettő elítélendő, a nőknél pedig egyik se."


Ez pedig nagyon igaz lett az utóbbi 5-10 évben. A férfiakat bármiért hibáztatják mostanra, a nőket meg gyakorlatilag divat lett bármiért felmenteni. És ezek rikoltoznak a leghangosabban a nemi egyenlőségről, pont ezek a nők.

jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!