Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki feminista, milyen mondatok...

Aki feminista, milyen mondatokat szokott mondani? Mit von kétségbe? Mitől akad ki?

Figyelt kérdés
Gúnyolódás nélkül.
2023. máj. 28. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Kb mindent, ami az egészséges hetero férfi-nő kapcsolatokat erősítené.

Lásd felnőtt párkapcsolatok kategória.

Van pár odagyepesedett illető, aki reggeltől estig mantrázza a feminista életszemléletet minden élő embernek.

Eredmény: aki oda betéved, bele se kezd semmilyen párkapcsolatba férfiként, nőként.

Élj egyedül, legyen sok barátnőd nőként, éljen a karrier, férfiak le vannak ......

Női kötelezettségekről szó nincs. Gyerek? Ugyan már, ebbe a világba?

Persze, vannak feminista férfiak is, hiszen minden arról kell szóljon, a nő érezze szuperül magát a kapcsolatban más nem számít, különben minek?

Egoista, elkényeztetett, kihaénnem nők egymenései.

2023. máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Én a következőktől akadok ki:

• amikor azt mondják, hogy a nőknek csak a pénz számít

• vagy hogy a nőknek sokkal könnyebb az élet, mint a férfiaknak, mert csak összeszednek egy gazdag faszit és meg is van oldva minden problémájuk.


Hirtelen ez a kettő jutott eszembe, bár biztos rengeteg dolog van még. Jó kis könyv a témában:


[link]


Jah és gyűlölöm a szexuális zaklatás minden formáját. A faszik el sem tudják képzelni, hogy mennyire tönkreteszik ezzel az ember életét.

2023. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es, elmondanád, mi az, amit te tárgyiasításnak, szexizmusnak tartasz, mondanál példákat esetleg arra, hogy mi az, amit úgy mondanak nőknek (és a nők meg esetleg simán elfogadják), hogy az sértő, és egy férfinak eszünkbe se jut soha ilyen sértőt mondani? Én szerintem most pont abban az állapotban vagyok, hogy már nem tudom megállapítani, mi az, ami bántó, lealacsonyító és mi az, amit én reagálok túl, nem vagyok már fiatal és harminc éve még egy nő se kért ki magának semmit (elég baj), én most már liberálisabb közegben mozgok, fejlődtem is, a világ is fejlődött, ennek ellenére bukdácsolok. Köszi.
2023. máj. 28. 07:21
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
#3 Erre nagyon jó példa, amikor egy nőre azt mondják, hogy baszható. Vagy hogy dugnám, szúrnám, stb. Mintha a nő beleegyezése ehhez nem is kellene.
2023. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ennél árnyaltabbakat tudnál mondani? Ezeket én is felismerem.

pl. az sértő, ha egy férfi így dicséri meg a test körvonalait hangsúlyozó ruhát viselő nőt: ma végre nőnek öltöztél? Bók ez, vagy lealázó?

2023. máj. 28. 09:12
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez alázó. Nem attól vagyok nő, hogy milyen ruha van rajtam.
2023. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4-es! Tudod mennyi nő mond ilyet a másik nőről. Azon szoktam legjobban meglepődni.
2023. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
#7 Nem tudom, én még soha nem hallottam ezeket nő szájából. De ha mondják is, az nem teszi kevésbé megalázóvá ezeket a kifejezéseket.
2023. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Dolgoztam vegyes munkahelyen. Postás is voltam 10 évig. Hallanád, hogy miként beszélnek a nők a másik nőről. Szomszédról, rokonról, kolléganőről.
2023. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos férfiak is. De , hidd el a nők túl tesznek rajtuk.
2023. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!