Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legidegesítőbb tulajdonsá...

Mi a legidegesítőbb tulajdonságod?

Figyelt kérdés

jan. 7. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindig minden emberben a legrosszabbat látom. És minden helyzetben a legrosszabbra készülök fel.
jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Aprólékosság, az utolsó mag-ig képes vagyok mindent lebontani, ha valamit ki akarok deríteni és utána megyek.

Nem bírom a becstelenséget, csalást,aljasságot, hazugságot. Ki nem állhatom, és hangot is adok neki.

A kritikáimat gyakran félreértik, mivel nem gondolják végig. Mert ha végig gondolnék, és a gondolatvezetést végig vinnék, eljutnának a sikerre/sikerhez. Ami tőlem telhető-mint idegen-azt meglépem a segítségbe, és lépek tovább. Rám meg fujtatnak, mert a hibákat az emberek nem szeretik észre venni, és szeretik a szőnyeg alá söpörni, mint ha nem is tettek volna semmit. Ez már az ő bajuk.


Ami a legnagyobb baj, hogy ha rájövök, hogy valaki hazudik, nem tud megállni előttem az illető többet. Nem tudok már neki bizalmat szavazni.

jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
*Mert ha végig gondolnék, és a gondolatvezetést végig vinnék, eljutnának a sikerre/sikerhez. Amit aki meglép az tudja, és jön hálálkodni.. Nekem nem kell senki hálája, én csak annak örülök ha tovább tud haladni és jobb lehetősége lesz.
jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ami másoknak legidegesítőbb bennem, hogy mindenbe bele tudom látni, hogy másnak kellemetlenséget okozok/nevetség tárgyává leszek azzal, amit teszek. Tehát akaratlanul mindig attól tartok, hogy felhívom magamra a figyelmet olyan helyzetekben, amikor ezt nem szeretném - és ugye ezért sok programból visszatáncolok, gyakran zavarba jövök, ilyesmik.

Ami saját magamat legjobban felidegesíti, hogy nagyon ügyetlen vagyok és ez a testmagasságommal együtt sok kellemetlen helyzetet szül :D

jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

*én csak annak örülök ha tovább tud haladni és jobb lehetősége lesz.


Igy lett egy reklámtábla helyből évekre bevétele/profitja valakinek. Valakinek, aki minden nap arra járt és nem vette észre, én észre vettem szóltam-meglépte-és évekre való bevétele lett belőle. Amiből én soha egyetlen fillér hasznot sem kértem.

jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
5+ Valamikor pár éve, szintén én adtam a tippet egy futár-közértes cégnek, hogy induljon el. Mára kinőtte már magát és én is náluk vásárolok, rendelek, pár év óta. Néha adok további tippeket is..
jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen felidegesitem magam
jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy létezem😁
jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lustaság.
jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokat fingok otthon, a kanapén, ha valami szeleset eszek, pl. babot, lencsét, sárgaborsót stb. Nem rohangálok ki 10 percenként. Utcán, városban, munkahelyen nem. Csak otthon.
jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!