Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi létemre sokkal kisebb a...

Férfi létemre sokkal kisebb a kezem mint egy nőnek ez természetes?

Figyelt kérdés
jan. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokkal kisebb.

Még a csajoknak is nagyobb a keze, mint az enyém.

jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

A húgom keze sokkal kisebb, mint a férjéé, az esküvöjükön arra kellett figyelni, hogy a kis gyürüt kapja a völegény, a nagyot meg a menyasszony.


Nem annyira ritka dolog, a kéz mérete nagyrészt örökölt, illetve akinek vékonyabb a csontozata, annak általában kisebb a keze. De nincs jelentösége.

jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika. Nincs ebben semmi, ami ne lenne normális, ameddig egészséges vagy és nem okoz neked fizikailag hátrányt.

Az én fiú osztálytársam 18 éves létére annyira vékony és alacsony, mint egy 6. osztályos gyerek, de nincs semmi egészségügyi problémája, egyszerűen ilyen a genetikája.

jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.


sokszor lyukas markú vagyok de szerintem ez csak ügyesség kérdése vagy pl nehezebben emelek meg tartok bútorokat bár ha jobb fizikumom lenne lehet ellensúlyozná.

jan. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!