Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel próbál vissza csábítani...

Mivel próbál vissza csábítani egy nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Mikor már érzi a kapcsolat végét. Tényleg nem tudnak változni? Skálán mérik ugye de ha enyhe. Vagy esetleg borderlineos enyhe nárcisztikával.
jan. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármit megigér neked. Majd most már igazán megváltozik végre. Minden más lesz mint korábban volt :D Hirtelen megadja neked azt a figyelmet is arra a rövid időre, ami a kapcsolat elején volt a love bombing szakaszban. Csak hogy pár példát soroljak, de bizonyára lesz még rengeteg, amit majd a többiek.
jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha még csak ott jártok hogy elhagyás, az is gyakori praktika lehet hogy folyamatosan bűntudatot kelt, vagy zsarol. Hogy te nem hagyhatod el, tartozol neki ezért meg azért. Ő annyi mindent megtett érted (nem), és hogy mennyire tönkre fog menni ha te elhagyod. És tényleg megpróbálja elhitetni hogy ő az áldoztat te pedig aki ártottál neki végig. Szóval sokszor átlátszó és szánalmas manipulációk kívülről nézve, csak az a baj ha benne van az ember érzelmileg, akkor rendesen megviselő tud lenni, sőt félrevezető. Nem véletlen mondják erre a típusra hogy mérgező. Az érzelmeiden és jóindulatodon át próbál meg tönkretenni.
jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy az első is írja, bármit is megígér.

Amikor kapcsolatban valamivel hajthatatlan, hogy neki van igaza, hirtelen belátja, hogy tévedett, mikor a kapcsolat alatt amúgy egyszer sem volt képes erre. És nem csak egy dolog jutott eszébe, hanem minden, amivel kapcsolatban ott és akkor szerinte neki volt igaza.

jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Újabb kapcsolat,ahol a másik narcisztikus, a kérdező meg nem tehet semmiről. Gondolom "toxikus" is,ugye?
jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak hibáim nem is kevés. De úgy próbál visszacsábítani hogy vesz nekem dolgokat mikor mondták a szüleim, hogy ne ezzel próbálkozzon ha szeret engem. Ne így mutassa ki. És hogy inkább töltsetek együtt időt. Ma tudtam meg, hogy olyan tanácsokkal látták el és még így is vett nekem dolgokat. Ráadásul mindig próbál nagyon szépeket mondani a szeretetről meg hogy összetartozunk meg hasonlok, de egyik szava üti a másikat. Azt mondja, hogy már ő is menne innét meg nem érzi jól magát. Aztán azt, hogy csak velem akar maradni. Hol bánt, hol egekig emel.
jan. 10. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor kapcsolatban valamivel hajthatatlan, hogy neki van igaza, hirtelen belátja, hogy tévedett, mikor a kapcsolat alatt amúgy egyszer sem volt képes erre."

Igen így, és aztán 2-3 hét múlva visszavonja a belátást és az eredeti véleménye jön vissza teljesen.

jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!